Дільничні поліцейські Татарбунарського району стають більш відкритими

В рамках співпраці Координаційного офісу безпеки в місті Татарбунари та Татарбунарського відділення поліції всі дільничні офіцери поліції отримали іменні візитівки з вказанням прямих контактів. ...

111
Дільничні поліцейські Татарбунарського району стають більш відкритими

В рамках співпраці Координаційного офісу безпеки в місті Татарбунари та Татарбунарського відділення поліції всі дільничні офіцери поліції отримали іменні візитівки з вказанням прямих контактів. Відтепер поліцейські зможуть більш ефективно налагоджувати співпрацю з місцевими мешканцями. Також візитівки дільничних будуть поширюватися серед жителів через Координаційний офіс безпеки, міську раду, сільські ради, бібліотеки, інші заклади та установи.  

Координаційний офіс безпеки, який працює на базі Одеської обласної організації ВГО «Комітет виборців України», спільно з керівництвом Татарбунарського відділення поліції, підготував та виготовив візитівки для всіх дільничних офіцерів поліції. Чому перед нами постало таке питання? Справа в тому, що під час опитування населення району з питань діяльності поліції виявилось, що переважна більшість опитаних не знають свого дільничного. Під час зустрічей з керівниками відділення поліції було прийнято рішення про виготовлення для кожного дільничного поліцейського візитівки, на якій буде вказано прізвище, ім’я, по батькові дільничного та його прямий телефон, а також межі поліцейської дільниці, яку він обслуговує.

І ось 19 липня 2018 року представники партнерських організацій та міської влади зустрілися з особовим складом відділення поліції. Керівник Офісу Леонід Семененко, виступаючи перед поліцейськими, підкреслив важливість роботи дільничного офіцера поліції та його зв’язок з населенням, громадськими організаціями та місцевою владою. Під час здійснення своїх повноважень він зустрічається  та спілкується з  різними верствами населення: правопорушниками, потерпілими, свідками та таке інше. Щоб отримати максимум корисної інформації, дільничний інспектор під час зустрічей з громадянами надає їм інформації про себе через вручення візитівки. Таким чином він посилює свої позиції, його знають  більше громадян, частина з яких зможе в той чи інший спосіб надати відповідну інформацію. Начальник відділення підполковник поліції Іван Триколіч зазначив, що нова поліція відходить від тих негативних тенденцій, які були в діяльності міліції. В погоні за відсотками,  міліція забувала заради кого та для чого  вона існує. Зараз поліцейські повинні надавати послуги населенню, захищати і служити своєму народу. Завдяки співпраці відділення поліції та Координаційного офісу безпеки вже проведено  та  готується ряд заходів, направлених на покращення взаємовідносин поліцейських та населення.  Зокрема, запроваджено прийом громадян дільничним офіцером поліції у Офісі, вперше проведено захід  «Кава з поліцейським». Такі неформальні зустрічі будуть  продовжені і щомісяця останньої п’ятниці у Офісі будуть проводитися за участі керівників відділення та поліцейських. Зараз дільничні інспектори отримали ще одну можливість стати ближчими до людей. Вручаючи візитівки, дільничний інспектор вручає людині інформацію про себе, він стає тим, кому у разі необхідності можливо зателефонувати та попросити допомоги.  

 

Візитівки дільничним інспекторам поліції вручили заступник Татарбунарського міського голови Олександр Лєсніченко, керівник Координаційного Офісу безпеки Леонід Семененко, заступник начальника відділення поліції майор поліції Ігор Бурлаку та начальник відділення поліції підполковник поліції Іван Триколіч.

Ініціатива «Координаційний офіс безпеки як інструмент інституціоналізації безпечного середовища в громаді» впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Успіх програми "Дітям війни": роль партнерів

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення