Для жінок Донеччини провели навчання з психологічної мотивації до працевлаштування

14 та 15 листопада для жінок Донеччини відбулися онлайн семінари за темою «Психологічна мотивація до працевлаштування», організатор заходів ГО “Ліга жінок-виборців”.Захід зібрав в онлайн просторі ...

Буфер обмена15
Для жінок Донеччини провели навчання з психологічної мотивації до працевлаштування

14 та 15 листопада для жінок Донеччини відбулися онлайн семінари за темою «Психологічна мотивація до працевлаштування», організатор заходів ГО “Ліга жінок-виборців”.

Захід зібрав в онлайн просторі жінок, які разом із тренеркою психологинею Мариною Акімченковою вчилися простим технікам, що допоможуть з легкістю долати можливі стреси під час пошуку роботи, адаптуватись в колективі, спокійно сприймати негаразди та реагувати на критичні ситуації.

Буфер обмена15

Під час заходу тренерка допомагала учасницям віднайти власні унікальні здібності та розкрити власні таланти; навчитись відкриватись до нових можливостей і наважитись прийняти нові виклики.

Тренерка демонструвала учасницям мультфільм за допомогою якого проводила аналіз ситуації, коли людина може застосувати максимум наполегливості та примінити безліч стратегій, а мета залишиться недосяжною через хибну оцінку ситуації та придуманих, а не реальних цілей.

Також тренерка ознайомила учасниць із мозковими реакціями на стрес та яким чином вони впливають на те чи інше ставлення людини до вирішення проблем і потреб, у тому числі й пошуку роботи, самореалізації, взаємодії з оточенням.

Марина Акімченкова розкрила складові філософії “Ікігай” стосовно самореалізації людини. Ікігай це японське поняття, що означає відчуття свого призначення у житті, воно може являти собою хобі, професію чи сім’ю. Тренерка за допомогою схематичного зображення розповідала учасницям про складові поняття Ікігай, досягненням яких забезпечується задоволення людини від життя.

Окрім іншого, впродовж семінару Марина постійно спілкувалась з учасницями, ставила питання, відповідала на їх запитання.

Слід відмітити те, що декілька учасниць завдяки онлайн формату заходу брали участь разом із маленькими дітками на руках, отже таким чином жінки змогли реалізувати своє бажання отримати психологічну підтримку в прагненні самореалізації без відриву від своїх справ та потреб своєї сім’ї, що вже явилось маленьким кроком до перемоги над обставинами та подолання труднощів на шляху до мети!

Марина Акімченкова запропонувала свою допомогу у разі потреби та надала учасницям можливість в приватному режимі ставити особисті запитання.

В кінці заходу учасниці подякували тренерці, організаторам та одна одній за цікаве та інформативне спілкування. А тренерка висловила свою вдячність учасницям за активну участь і бажання відкривати в собі можливості та змінювати на краще себе і своє життя.

Проєкт «Мотивація до підприємництва та визначення зовнішніх та внутрішніх ресурсів в умовах пандемії» втілюється в рамках Програми солідарності EU COVID-19 від ЄС для ініціативи «Східне партнерство», що реалізується PIN Україна People in Need Ukraine за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Понад тисяча мешканців Бучанського району отримали правову допомогу від Громадського центру сприяння доступу до правосуддя

Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

Роль Street Child в підтримці локалізації гуманітарної допомоги в Україні

Десять проєктних ідей з відновлення та розвитку Шевченківської громади

Опитування щодо нового курсу YouControl Academy “OSINT для журналістів-розслідувачів”

Перші інсайти тижневого письмового марафону «Детектор життя»