До Тернополя з’їхались представники об’єднаних громад заходу України
У понеділок 16 квітня урочисто розпочалась перша сесія освітнього проекту “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики”. Привітати учасників з цієї нагоди завітали голова Тернопільської ...
Додано:
Максим Черкашин
У понеділок 16 квітня урочисто розпочалась перша сесія освітнього проекту “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики”. Привітати учасників з цієї нагоди завітали голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна, міський голова Тернополя Сергій Надал, ректор Тернопільського національного університету Андрій Крисоватий.
Голова Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики спорту та туризму Верховної Ради України, Народний депутат Артур Палатний привітав учасників вітальним листом.
Проект “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики” спрямований на підготовку фахівців, які будуть формувати та реалізовувати молодіжну політику в об’єднаних громадах заходу України. Протягом трьох сесій представники 20-х об’єднаних територіальних громад заходу України вивчатимуть дисципліни, які допоможуть їм у подальшому формувати та реалізовувати молодіжну політику у своїх громадах.
Телефоном долучився до привітань заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема. «Для нашого Міністерства надзвичайно важливо, що для розвитку та самореалізації молодих українців, які проживають в громадах, містах чи мегаполісах є така ініціатива, яка допоможе систематизувати знання та практичні навички і дасть змогу посилити роботу з молоддю у громадах, знайти та запровадити нові інструменти» – зазначив пан Ярема.
Що таке програма “Публічне адміністрування у сфері молодіжної політики”?
- 200 годин аудиторних та дистанційних занять
- Знання та навики, які покращать якість роботи з молоддю
- Кращі тренери та науковці Тернопільського національного економічного університету.
- 3 освітні сесії на яких учасники навчаться краще працювати з молоддю, створювати та реалізовувати проекти, співпрацювати з активними членами громади
- Поєднання теоретичних знань і практичних завдань
- Команда однодумців, до якої входять громадські активісти та державні службовці
«Ми намагаємося зробити кроки для поєднання процесів децентралізації та науки. Протягом 3-х сесій кращі викладачі та тренери допоможуть вам отримати знання, які ви зможете застосувати на практиці. Таким чином ми прагнемо підготувати фахівців, які однаково добре працюватимуть для молоді незалежно чи проживає вона в селі, місті чи селищі» – звернувся до учасників автор проекту, керівник громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» Максим Черкашин.
Загалом учасників чекає 3 освітні сесії та підготовка випускної роботи на тему розвитку молодіжного середовища у своїх громадах. По закінченню та складанню іспитів учасники отримають сертифікат державного зразка.
Організатори проекту громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Тернопільським національним економічним університетом, Міністерством молоді та спорту України, Комітетом Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.