“Добро” з Кобижчі розвиває волонтерський рух на Чернігівщині

Перший крок до добра – не робити зла. Під таким гаслом Благодійне товариство «Добро» на чолі з Тетяною Вознюк у лютому 2021 р. організувало чергову інклюзивну інтеграційну зустріч учнів на ...

Додано:
bfdobro_kobizcha

тренінг навчання співпраця стартап
“Добро” з Кобижчі розвиває волонтерський рух на Чернігівщині

Перший крок до добра – не робити зла. Під таким гаслом Благодійне товариство «Добро» на чолі з Тетяною Вознюк у лютому 2021 р. організувало чергову інклюзивну інтеграційну зустріч учнів на Чернігівщині. Цього разу учні Кобижчанської загально-освітньої школи відвідали Старо-Басанську гімназію. В подарунок вони привезли не лише смаколики, але й танцювальний флешмоб.

на першу новину

А через кілька днів діти зі Старої Басані завітали до Кобижчанської школи, де спеціально для них підготували виставу «Попелюшка» у сучасній обробці.

Під час заходів діти ділилися своїм волонтерським досвідом. А він – значний: у 2018-2021 рр. діти з гімназії та школи неодноразово проводили акції, метою яких була підтримка української армії. Товариство «Добро» організовувало збір корків від пляшок (пізніше вони стали сировиною для виготовлення протезів), продуктів харчування, передачу на передову малюнків та відео-вітань. Також благодійна організація проводила майстер-класи із плетіння маскувальних сіток у різних навчальних закладах області.

Гостювання старо-басанських школярів у Кобижчі закінчилося символічним підписом українського прапору, який був переданий у 1-шу окрему танкову Сіверську бригаду.

Зазначимо, що організація таку діяльність з соціальної інтеграції дітей з різних навчальних закладів і районів Чернігівщини проводить постійно. Наприклад, у 2020 р. товариством «Добро» було створено інклюзивний художній коллектив «Ловкі Люди», який не лише проводив благодійні концерти в різних районах області для підтримки дітей з інвалідністю, але й неодноразово приймав участь із культурною програмою на місцевих святкуваннях.

У 2021 р. організація вперше у Бобровицькому районі проводитиме унікальну фотосесію за участі місцевих дівчат і жінок. Її деталі ми повідомимо у наступних публікаціях.

Також у 2021 р. організація реалізовуватиме проєкт у рамках гранту інституційного розвитку від ІСАР «Єднання» задля розвитку проєктного та фандрейзингового менеджменту.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я