Добросусідський міжпоколіннєвий діалог 2023

В Україні та Польщі команди тренерів продовжили роботу з різновіковими групами в рамках проєкту «Добросусідський міжпоколіннєвий діалог».Цього року до проєкту долучилися групи з Жовківської громади ...

plakat ukraina nazwa
Добросусідський міжпоколіннєвий діалог 2023

В Україні та Польщі команди тренерів продовжили роботу з різновіковими групами в рамках проєкту «Добросусідський міжпоколіннєвий діалог».

Цього року до проєкту долучилися групи з Жовківської громади Львівської області та Золотниківської громади Тернопільської області, які пройшли ряд інтенсивних тренінгів щодо лідерства, планування діяльності, власного розвитку, анімації культури, тощо. Учасниками проєкту стали молодь віком 15-22 роки та старші 60 років сформувавши різновікові групи. 

329949695_492050406458613_2327233645531586335_nТетяна Яцків під час тренінгу в Золотниківській громаді.

 Робота тренерів полягала не лише у навчанні учасників, а й у підготовці до виконання проєктів та ініціатив у різновікових групах. Оскільки існує тенденція до старіння суспільства, особливо молоді потрібно вміти не боятися проявити себе в середовищі з старшими людьми, вміти відстояти свою думку та організувати і звершити поставлене перед кожним завдання. Старшим також важливим є розуміти потреби молоді та вміти поводитися в середовищі. Досягнення завдань формується шляхом розподілу обов’язків, розуміння відповідальності за посталене перед кожним завдання.

Та напевно найважчим є розкриття вмінь кожного учасника групи. Це спробували виявити шляхом участі в практичних навчаннях-майстерках та у ігровій формі.

325270102_584445550181982_7465253164991013067_n

Богдан Зелений під час формування стратегії роботи групи Жовківської громади.

 Важливим для сталого функціонування кожної структури є розуміння її мети існування та сформований план діяльності відповідно до місцевих особливостей, який включає заходи, що проводяться у громаді, зокрема Молодіжними радами і до яких можуть долучатися учасники групи.

Навички отримані під час тренінгових заходів повинні підготувати учасників до майбутньої волонтерської громадської діяльності, вміння співпрацювати з особами різного віку.

Після проходження навчань у сфері громадської освіти та культурної анімації, особистої мотивації та роботи в командах кожна група реалізувала громадські ініціативи про що розповімо згодом.

За ходом реалізації заходів міжнародної ініціативи можна слідкувати на сторінках програми в соціальних мережах:

українською – https://www.facebook.com/DobrosusidskyDialog

та польською – https://www.facebook.com/dobrosasiedzkidialogmiedzypokoleniowy

Нагадаємо, що активності відбувалися в рамках проєкту «Добросусідський міжпоколіннєвий діалог», що реалізують Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja у Польщі та ГО «Центр громадської адвокатури» в Україні.

Проєкт «Добросусідський міжпоколіннєвий діалог» реалізується в рамках програми Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy фінансованої з Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

#AktywniObywateleDotacje #ЦГА #KreAdukacja


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Результати дослідження держзакупівель при будівництві укриттів на базі освітніх закладів Херсона

Історія про виклики війни та допомогу дітям на Харківщині

Асоціація громадських радників України розробила Порадник безпеки для мешканців громад

Проєкт «Караван громадянської освіти у Литві та Польщі» увійшов до четвірки найбільш інноваційних

Nadiyno.org: Два роки захисту цифрового простору в Україні та новий сервіс експрес відеоконсультацій

В Житомирі понад 100 дітей посадили дерева і передали воїнам обереги