Другий історико-краєзнавчий велопробіг поєднав Покровск і Добропілля

11 серпня у Покровську пройшов другий краєзнавчий велопробіг. Цього разу маршрут прямував з Покровська у Добропілля. Учасники подолали набагато більшу відстань, ніж під час першого виїзду, а саме 32 ...

Додано:
NewDruzhkivka

велорух
Другий історико-краєзнавчий велопробіг поєднав Покровск і Добропілля

11 серпня у Покровську пройшов другий краєзнавчий велопробіг. Цього разу маршрут прямував з Покровська у Добропілля. Учасники подолали набагато більшу відстань, ніж під час першого виїзду, а саме 32 км в один бік і стільки ж назад. До заходу приєднались шанувальники велопрогулянок та історії з Новогродівки та Добропілля.

«Ми хочемо долучити жителів Покровська до здорового способу життя, зацікавити у вивченні історії нашого краю, а також – сприяти просуванню туристичної привабливості регіону», – каже Євген Бражко, адміністратор платформи «Без обмежень». – «Крім того ходить багато чуток і міфів про історію Добропільського району. Деякі з них ми підтвердили під час велопробігу-екскурсії, деякі спростували. Наприклад, інформація про те, що тут проїжджав Петро I виявилася вигадкою».

Кожна така поїздка не обмежується лише розповідями про одне конкретне місце. У лекціях краєзнавця Сергія Луковенко, який супроводжує велопробіги, зачіпається історія регіону в цілому, що на думку організаторів заходів допоможе відкрити Донецьку область з іншого боку. «Велоекскурсії розвінчують стереотипи про виключно шахтарську історію нашого регіону. Ми відкриваємо невідомі сторінки історії під час подібних заходів», – вважає краєзнавець Сергій Луковенко.

Нагадаємо, що це не остання така екскурсія. У вересні запланована поїздка в село Золотий Колодязь, яке зараз бореться за звання найкрасивішого села в Україні.

Велопробіг організували ГО «Нова Дружківка» в партнерстві з громадським простором «Без обмежень» та виконувався в рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі

Чотири роки партнерства: історія співпраці громадської організації «Нова Дружківка» та Дружківської пожежно-рятувальної частини

39 ветеранів/ок завершили навчання на сертифікатній програмі “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення"

Громадська участь у місцевій політиці: які зміни до статутів громад мають внести сільські та селищні ради Харківщини

«Ми змогли відірвати дітей від гаджетів». Як у Вишнівській громаді реалізували шкільний бюджет

Як «Попередити корупцію просто» — пояснюємо в експлейнерах на Суспільному