Другий раунд «Школи креативного туризму»

Розпочався нещодавно для майбутніх засновників причорноморського кластеру #СкіфськийВсесвіт у приміщенні музею археології Миколаївського національного університету ім. В. Сухомлинського.Учасниками ...

Додано:
frgn

ФРМ1
Другий раунд «Школи креативного туризму»

Розпочався нещодавно для майбутніх засновників причорноморського кластеру #СкіфськийВсесвіт у приміщенні музею археології Миколаївського національного університету ім. В. Сухомлинського.

Учасниками першого модулю 9-ти денного червневого раунду Школи стали 21 представники з 8-ми місцевих громад Миколаївщини: Миколаївської, Баштанської, Березанської, Галицінівської, Коблівської, Снігурівської, Новоодеської та Южноукраїнської.

Протягом трьох днів місцеві краєзнавці, художники, народні ремісники, популяризатори традиційної кухні, виноробства, організаторів тематичних фестивалів  за допомогою тренерів Кирила Горбенка та Олександра Дудюка з’ясовували відповідні можливості  нематеріальної історічної і культурної спадщини для розвитку місцевих громад.

Інтерв’ю команди проекту по завершенню навчання першого модулю другої групи:

Кирило Горбенко, коуч та тренер, старший викладач кафедри історії МНУ імені В.О. Сухомлинського. Керівник археологічної експедиції городища «Дикий Сад»:

Горбенко
«Головна ідея нашого проєкту – через розвиток креативного туризму зберегти нематеріальну культурну спадщину. 

Ми запропонували ідею «Скіфського Всесвіту», як об’єднавчу ідею, яка збирає у єдиний маршрут різноманітні стартапи з креативного туризму, що включають такі сфери як гастрономія, ремесла та всесвіт.

Поселення «Дикий Сад» ми плануємо перетворити на центральну локацію з креативного туризму у місті Миколаєві».

Олександр Дудюк, історик, комунікатор, тренер проєкту: 

Dudyk1-768x512
«На заняттях ми намагалися дати розуміння учасникам навчання, що звичні, звиклі чи маловідомі промисли, технології чи традиції можуть буди цікавими іншим людям, особливо іноземним туристам.  

З учасниками проєкту ми намагаємося винайти їх унікальний культурний продукт, який потенційно може стати туристичним стартапом. 

Попереду ще багато роботи, але деякі стартапи в туризмі вже проглядаються». 

Навчальні матеріали блоку 1

Сюжет про Школу креативного туризму на ТРК «Сатурн»  https://www.youtube.com/watch?v=kl8tctJ1Tts 

Михайло Золотухін, директор  Фонду розвитку міста Миколаєва, імплементатор  проекту #THC в Україні: 

Золотухін
«Проєкт «Туризм, Спадщина та Творчість» на основі стартапів з елементів нематеріальної культурної спадщини покликаний створити транскордонний туристичний маршрут.

 В ньому задіяні Болгарія, Грузія та Україна. 

Це вже друга група, в якій ми проводимо навчання. Сподіваюся, що з обох груп слухачів ми зможемо сформувати багато цікавих стартапів з креативного туризму.

Ми  вдячні слухачам Школи за активність і креативність. Сподіваємось, що на основі Ваших проектів буде сформовано причорноморський кластер #СкіфськийВсесвіт!.». 

Запрошуємо медіа відвідати навчання що відбудеться з 9-30 до 16-30 з 16 по 18 та з 22-24 червня у к. 322 головного корпксу МНУ ім. В. О. Сухомлинського!

Нагадуємо, що протягом 9-ти травневих днів  26 представиків креативного туризму Ольшанської, Вознесенської, Миколаївської громад пройшли подібне 72 годинне навчання. Реліз з матеріалами на http://frgn.mk.ua/?p=12483.

Унікальну навчальну програму  «Школи креативного туризму» сформовано командою проєкту «Туризм. Спадщина та Креативність» — Tourism, Heritage and Creativity (#ТHC). 

Після закінчення тренінгів їхні учасники мають змогу війти у пул 9-ти переможців отримати часткове фінансову підтримку до 1,5 тисячі євро на реалізацію своїх ідей в рамках конкурсу стартапів у згаданих сферах.

У разі виникнення питань, звертайтеся до Маріанни Капусткінної за адресою: [email protected]  або за телефоном +38 (0512) 47-38-79, Viber 050 547 81 35.

Прес-служба ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва».

«Школа креативного туризму» відбулась в рамках межах проєкту «Туризм. Спадщина та Креативність» — Tourism, Heritage and Creativity (#THC), що реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Georgian Arts and Culture Centre, Tbilisi (GE) за кошти Програми Black Sea Basin (Subsidy Contract No.BSB 1130).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Молодь України зібралася на Рівненщині для участі у всеукраїнському тренінгу «Лідерська академія»

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я

Зміни розпочинаються з тебе: як на локальному рівні впливати на глобальні процеси. Досвід БУР

Обговорили співпрацю влади та неурядового сектору у сфері відновлення громад та регіону

Яка вона — українська ідентичність? Відкриті читання «Живої бібліотеки» — на DOCUSPACE

Літня Українська Миротворча Школа 2024