Директива рівності: як позбутися дискримінації на роботі – інфографіка

Протягом останнього року Україна доклала чимало зусиль для виконання євроінтеграційних зобов’язань за Угодою про асоціацію.Кожен прийнятий закон за Угодою наближує країну до стандартів Європейського ...

Додано:
Vitaliy Drobotun

Директива Ради 2000/78/ЄС
Директива рівності: як позбутися дискримінації на роботі – інфографіка

Протягом останнього року Україна доклала чимало зусиль для виконання євроінтеграційних зобов’язань за Угодою про асоціацію.

Кожен прийнятий закон за Угодою наближує країну до стандартів Європейського Союзу, але тільки в тих випадках, коли закони дійсно відповідають положенням європейських Директив.

В Україні сфера зайнятості в антидискримінаційній площині має бути врегульована через впровадження положень Директиви Ради 2000/78/ЄС.

На які зміни варто очікувати у сфері рівного доступу до ринку праці можна зрозуміти вивчаючи довгий текст Директиви, яка забезпечує захист від дискримінації відносно зайнятості та професійної діяльності. Цікаво? Але в динамічному сучасному суспільстві не завжди можна знайти час для вичитування довгих матеріалів.

Тоді як зрозуміти на що впливає даний документ? Для того, щоб українці знали, який вплив має цей документ, Правозахисна організація «Права людини» проаналізувала Директиву рівності та підготувала відповіді на ці питання у змістовній, однак простій інфографіці.

Матеріал був підготовлений за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Зміст цієї статті є виключною відповідальністю Правозахисної організації «Права людини» і необов’язково відображає точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Громади можуть долучитися до створення артбуку до 30-річчя сільського туризму

Дні кар’єри ЄС у Запоріжжі

«STOPманіпулятор» — сказали студенти з Рівного під час дводенного тренінгу

Об’єднуватись, щоб творити зміни. Про що йшлося на тренінгу Волинського Інституту Права у Турійській громаді

Ради з питань ВПО - Коаліція 1325 - Закарпаття: поінформоване партнерство для подолання наслідків війни

Ефективна протидія гендерно-зумовленому насильству: Чернігівщина робить важливі кроки