Експерти обговорили результати й перспективи впровадження моделі Барнахус в Україні

17 серпня відбувся круглий стіл «Імплементація моделі Барнахуса в Україні: поточні результати й перспективи». У межах заходу відбулася презентація основних напрацювань проєкту «Впровадження ...

Додано:
healthrightorgua

документи офіс тренінг дослідження
Експерти обговорили результати й перспективи впровадження моделі Барнахус в Україні

17 серпня відбувся круглий стіл «Імплементація моделі Барнахуса в Україні: поточні результати й перспективи». У межах заходу відбулася презентація основних напрацювань проєкту «Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей-постраждалих від насильства».

1

До заходу долучилося близько 70 учасників: представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, парламенту, члени Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх, представники суддівського корпусу, органів правопорядку, Координаційного центру з надання правової допомоги, а також міжнародних і громадських організацій.

Від Української фундації громадського здоров’я та HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні в обговоренні взяли участь Галина Скіпальська, директорка організацій, та Ольга Лопушанська, координаторка проєкту.

Галина Скіпальська розповіла про здобутки проєкту: «Уже створено три Барнахуси: на Вінниччині, Тернопільщині та в Миколаєві. Наразі ж ми активно працюємо над підготовкою й запуском нових центрів Барнахус у Чернівцях та Києві. Також на черзі — Одеса».

Під час заходу відбулася презентація центру Барнахус в Тернопільській області. Експерти проєкту поінформували про підготовлені методичні рекомендації з питань роботи центрів, а також пропозиції щодо удосконалення законодавства.

Окрім презентації поточних результатів, учасники заходу обговорили питання, на які варто звернути увагу під час реалізації проєкту, роль й особливості створення центрів Барнахус під час війни. Адже мета проєкту — створити й налагодити роботу центрів Барнахус в кожному регіоні.

Захід відбувся у межах проєкту «Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей-постраждалих від насильства», який реалізується Українською фундацією громадського здоров’я, фінансується Представництвом Дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні за підтримки Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я