Електронна реєстрація земельної ділянки стає можливою

Пілотний проект з он-лайн реєстрації земельної ділянки стартував 10 жовтня 2016 року за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.  Інтернет-ресурс e.land.gov.ua  було розроблено на запит та за ...

Додано:
Prostir.Ua

кадастр
Електронна реєстрація земельної ділянки стає можливою

Пілотний проект з он-лайн реєстрації земельної ділянки стартував 10 жовтня 2016 року за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.  Інтернет-ресурс e.land.gov.ua  було розроблено на запит та за підтримки Міністерства сільського господарства, Держгеокадастра та державного агентства з питань електронного урядування.  Новий сервіс наразі є доступним для мешканців Києва та Чернігівської області. З 1 січня 2017 року цим сервісом зможуть скористатися всі українці.

«Це ще один крок на шляху до е-урядування в Україні.  Доступні та прозорі адміністративні послуги у цифровому форматі – це те, чого від нас очікують громадяни та бізнес, – сказав Олександр Риженко, Голова Державного агентства з питань е-урядування».

Ця послуга користується великою популярністю в Україні. Щорічно більш ніж півмільйона українців реєструють земельні ділянки. Нова послуга пришвидшить процес опрацювання документів та зробить процедуру прозорою.

«Цифрові послуги надають низку можливостей для покращання державного управління та задоволення потреб та очікувань громадян, що є ключовим для стабільного та поступального розвитку країни», – сказав Вайдотас Верба, Координатор проектів ОБСЄ в Україні.  Ми готові підтримувати ініціативи, котрі спрощують взаємодію між людьми та державними установами, а також мінімізують корупцію».

Нова послуга у сфері управління земельними ресурсами є елементом проектної діяльності Координатора проектів ОБСЄ в Україні та дозволяє громадянам зареєструвати земельну ділянку он-лайн, отримати витяг з кадастру про нормативно-грошову вартість земельної ділянки та отримати інформацію про власника.

OSCE Project Co-ordinator in Ukraine


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Конкурси малюнків, квести й уроки фінансової грамотності: як залучати молодь до бюджетного процесу

Посилюємо голос ЛГБТ під час війни: реєстровані партнерства як запит спільнот на рівність перед законом

Фортеця Тягинь – форпост європейської історії українського півдня

Участь жінок у місцевому економічному розвитку, заснованому на спадщині. В Івано-Франківську відбулась майстерня-практикум Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Молодь з 30 громад напрацювала стратегії розвитку молодіжних рад під час літнього табору в Карпатах

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі