«Енциклопедія війни»: архів свідчень злочинів Росії проти України

Команда Docudays UA започатковує збір відеосвідчень війни для їхньої каталогізації та архівації. Зібрані відео ми плануємо перекладати англійською мовою й оприлюднювати на іноземних інформаційних ...

Додано:
Docudays UA

photo_2022-03-11_12-24-03
«Енциклопедія війни»: архів свідчень злочинів Росії проти України

Команда Docudays UA започатковує збір відеосвідчень війни для їхньої каталогізації та архівації. Зібрані відео ми плануємо перекладати англійською мовою й оприлюднювати на іноземних інформаційних ресурсах, аби світ з перших вуст дізнавався про жорстоку війну, яку веде проти нас Росія. А також про безпрецедентний, героїчний опір, який чинить український народ. 

Відзняті відеокадри будуть передані майбутнім дослідникам/-цям та документаліст(к)ам, аби вони могли користуватися каталогом і використовувати цей матеріал у своїй роботі (попередньо узгодивши умови використання з автор(к)ами). 

Шукають відео від першої особи, які документують героїчний спротив нашого народу російським загарбникам: записи того, як територіальні громади своєю рішучістю розвертають колону танків, безстрашні жителі/-ки окупованих міст продовжують виходити на українські демонстрації, а фермери буксують покинутий танк трактором. А також відео з окопів чи репортажі розгромлених колон супротивника, документацію руйнування наших мирних міст, шкіл та лікарень, персональні відеощоденники волонтерської діяльності, евакуації чи просто записи життя вашої родини в умовах війни. 

За цим посиланням ви можете зареєструвати власне відео або навіть відео з вашої френд-стрічки чи локального телеграм-каналу, яке справило на вас емоційне враження, документує злочини Росії або свідчить про героїчний спротив загарбницькій армії. Кожне таке свідчення наближає нас до перемоги, а Росію — до відповідальності за її вчинки.

Чільне фото з міста Калинівка з телеграм-каналу Proof of war in Ukraine.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи

Власники пошкодженого чи зруйнованого житла можуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків

Після великої води: як відновлюється життя у Корабельному районі Херсона

USAID спорудив навчальний простір у Богданівці на Київщині, де російські війська зруйнували школу

Актуальні літні події для громадських активістів та активісток

Триває робота з розроблення Стратегії розвитку Дмитрівської сільської територіальної громади