ЄС підтримує кампанію з вакцинації у боротьбі проти поліомієліту в Україні

Європейський Союз надає 1,255 млн. євро на підтримку зусиль України у боротьбі проти бід поліомієліту. Європейський Союз надає 1,255 млн. євро, аби підтримати третій раунд вакцинацій проти ...

ЄС
ЄС підтримує кампанію з вакцинації у боротьбі проти поліомієліту в Україні

Європейський Союз надає 1,255 млн. євро на підтримку зусиль України у боротьбі проти бід поліомієліту.

Європейський Союз надає 1,255 млн. євро, аби підтримати третій раунд вакцинацій проти поліомієліту, що проводиться у співпраці з відповідними міністерствами України, ЮНІСЕФ та Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ). Фінансування здійснюється через Службу ЄС із гуманітарної допомоги і громадянського захисту (ЕСНО).

«Я хвалю спільні зусилля міністерств охорони здоров’я та освіти, які разом з нашими партнерами з ЮНІСЕФ і ВООЗ досягли значних успіхів у вакцинації тисяч дітей проти страшної хвороби», – підкреслив Директор з операційної діяльності ЕСНО Жан-Луї де Брувер, виступаючи в Києві.

Перші два раунди з вакцинації проти поліомієліту відбулися у листопаді 2015 року – після того, як ВООЗ підтвердила спалах цієї хвороби. Під час третього раунду, проведення якого координують ЮНІСЕФ і ВООЗ за підтримки співробітників міністерств охорони здоров’я та освіти, вакцинацію пройдуть 4,75 млн. дітей у віці від 0 до 10 років. Вакцини, які фінансуються Європейським Союзом, було доставлено у перший тиждень січня у рамках підготовки до останньої вакцинації.

Контекст

Наприкінці серпня минулого року ВООЗ підтвердив перші випадки поліомієліту в Україні – першого спалаху деструктивної дитячої хвороби у Європі від 2010 року. ЄС та інші міжнародні донори надали допомогу Україні для розгортання потужної кампанії з вакцинації. ЮНІСЕФ і ВООЗ є одними з головних партнерів Євросоюзу в усуненні негативних наслідків конфлікту на дітей та систему охорони здоров’я України.

Служба Європейської Комісії з гуманітарної допомоги і громадянського захисту (ЕСНО) фінансує рятувальні операції для жертв природних катастроф і конфліктів, що відбуваються поза межами ЄС. Допомога надається за принципом неупередженості, прямо людям, які її потребують, без дискримінації на расовій, етнічній, груповій, релігійній, ґендерній, віковій основі або на основі національності чи політичної приналежності.

Контакти:Alexandre Polack, речник Європейської Комісії, +32 (0)460 767 000 та [email protected]

Daniel Puglisi, прес-аташе, +32 (0) 2 296 91 40 та [email protected]


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку