Фундація DEJURE проводить опитування щодо гуманізації допиту неповнолітніх

Ми мріємо побудувати в Україні систему правосуддя, дружнього до дітей. Щоб зрозуміти, які кроки вже зроблені на шляху до цього і які ще доведеться зробити, нам потрібен ваш безцінний досвід.Якщо ви ...

Діти
Фундація DEJURE проводить опитування щодо гуманізації допиту неповнолітніх

Ми мріємо побудувати в Україні систему правосуддя, дружнього до дітей. Щоб зрозуміти, які кроки вже зроблені на шляху до цього і які ще доведеться зробити, нам потрібен ваш безцінний досвід.

Якщо ви суддя, прокурор, адвокат чи слідчий і працювали з малолітніми та неповнолітніми, розкажіть нам про проблемні питання роботи та координації. Пропонуємо вам пройти анонімне опитування тут: http://bit.ly/2Gnj0ox. Воно займає до 15 хвилин вашого часу. Разом з правовим клубом PRAVOKATOR.Київ та фахівцями в сфері юстиції Фундація DEJURE проведе фокус-групу для аналізу зібраних результатів та напрацювання механізму вирішення існуючих проблем.

Опитування проводиться в рамках проекту “Дружня до дитини система правосуддя: гуманізація судових процесів та нетравматичні методи опитувань” і реалізується за підтримки проекту “Доступна та якісна правова допомога в Україні”, який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти у партнерстві з Координаційним центром з надання правової допомоги та фінансується Урядом Канади. Більше інформації про проект тут: http://bit.ly/2UAMlEK


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я