Хаби для внутрішньо переміщених осіб – точки опори для приймаючих громад Закарпаття.

Громадська організація "Платформа Суспільної Взаємодії" отримала фінансування в рамках конкурсу грантів від Реформатської Церкви у співпраці з HEKS/EPER Румунія. У вересні 2024 року уклали Меморандум ...

Додано:
Natalia_Krivoruchko

462176859_1610580213148971_6162011035199820592_n
Хаби для внутрішньо переміщених осіб – точки опори для приймаючих громад Закарпаття.

Громадська організація “Платформа Суспільної Взаємодії” отримала фінансування в рамках конкурсу грантів від Реформатської Церкви у співпраці з HEKS/EPER Румунія. У вересні 2024 року уклали Меморандум у місті Берегово про реалізацію проєкту “Облаштування інтеграційного хабу у місті Мукачево для дітей та підлітків зі статусом ВПО та місцевих жителів”.  І тепер можна стверджувати, що на один Інтеграційний хаб в Закарпатській області стане більше.

Отже, у місті Мукачево команда громадської організації  буде розвивати наявний хаб для внутрішньо переміщених осіб БФ “Вітер Кращих Змін”, який створений для підтримки та адапатції ВПО, а проєкт “Облаштування інтеграційного хабу у місті Мукачево для дітей та підлітків зі статусом ВПО та місцевих жителів” буде спрямовано на реалізацію активностей у сфері реалізації ініціатив, які служать цілям громад біженців та потребуючих в Україні та сприяють їх самоорганізації.

Учасники процесу – члени Ради з питань ВПО при Закарпатській обласній військовій адміністрації: голова Ради – Криворучко Наталя, члени Ради  – Пилипенко Олександр та Костянтин Мікуцьки.

“Проєкт “Облаштування інтеграційного хабу у місті Мукачево для дітей та підлітків зі статусом ВПО та місцевих жителів” стане гарним кейсом в рамках реалізації Стратегії розвитку Ради з питань ВПО при Закарпатській обласній військовій адміністрації. Адже Рада не отримує коштів на виконання заходів Стратегії. Тож, грантове фінансування заходів Стратегії – це вдалий крок до того, щоб не тільки декларувати якісь речі, а ще й мати ресурси для їх фактичної реалізації”, – наголошує Наталя Криворучко.

“Ми самі є внутрішньо переміщеними особами і дуже добре розуміємо потреби цієї категорі людей. Інтеграційний хаб – це місце не тільки для проведення заходів, це й місце для звичайних зустрічей та простого спілкування. Тому ми вдячні ГО “Платформа Суспільної Взаємодії” та донорам за тте, що вони облаштовують хаб згідно до наших потреб та потреб ВПО”, – розповідає бенефіціар проєкту Костянтин Микуцьки.

“Я голова ГО “Платформа Суспільної Взаємодії. І наша громадська організація – релокована у Закарпатську область з ТОТ Запорізької області. Я знаю, як важко у новому місті започатковувати нові активності, здійснювати заходи з інтеграції та адапатації. Саме тому, готуючи заявку на отримання гранту одразу вирішив, що спрямую отримані кошти на допомогу релокованому БФ “Вітер Кращих Змін” та на заходи для дітей у Інтеграційному хабі”, – ділиться Олександр Пилипенко.

Попереду – проведення широкої кількості заходів у місті Мукачево на базі облаштованого хабу.

Funded by ACT Alliance and implemented by the Reformed Church of Transcarpathia under the coordination of HEKS/EPER Romania to support IDPs and the local population with community microgrants, based on the sclr approach.

Az ACT Alliance finanszírozásával és a Kárpátaljai Református Egyház által, a HEKS/EPER Románia koordinálásával megvalósítva a belső menekültek és a helyi lakosság támogatására közösségi mikrograntokkal, az SCLR megközelítés alapján.

Фінансується ACT Alliance і реалізується Закарпатською Реформатською Церквою за координацією HEKS/EPER Румунія для підтримки ВПО та місцевого населення за допомогою мікрогрантів для спільнот на основі підходу SCLR.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Презентовано дослідження про пріоритети розвитку територіальних громад в контексті повоєнної модернізації економіки

В Україні вперше випустили цикл відеоподкастів про життєпис Тараса Шевченка

Протидія гендерно зумовленому насильству: як молодь може змінити суспільство

ГО «Спілка захисту громадянських свобод» надає перукарські послуги людям у Калуському геріатричному центрі

Росія повинна виплатити компенсації за знищення культурної спадщини — Декларація Конгресу Ради Європи