Гендерний клуб Дніпро провів підсумковий круглий стіл в рамках проекту Мир у цифровий час

Захід відбувся у креативному просторі Campus Event Hall.Нагадаємо, участь у проекті Мир цифровий час взяли студенти вищих навчальних закладів з Дніпра та області. Для них Гендерний клуб Дніпро та ...

10-12-21_Мир у цифровий час-
Гендерний клуб Дніпро провів підсумковий круглий стіл в рамках проекту Мир у цифровий час

Захід відбувся у креативному просторі Campus Event Hall.

Нагадаємо, участь у проекті Мир цифровий час взяли студенти вищих навчальних закладів з Дніпра та області. Для них Гендерний клуб Дніпро та наші досвідчені тренери проводили навчання щодо ведення блогів, створення контенту для соціальних мереж, знайомили молодь з основними правилами роботи в соцмережах, викладали етичні аспекти роботи блогера.

В рамках реалізації проекту акцент було зроблено на просуванні ідей миротворчості, взаєморозуміння та толерантності у сучасному українському суспільстві, в першу чергу – у молодіжному середовищі.

За час роботи учасники проекту Мир у цифровий час з Дніпра та області створили понад 200 блогів актуальної тематики на порталі проекту. Такі підсумки зазначили під час круглого столу, у якому взяли участь в т.ч. амбасадори проекту та та молоді блогери.

Молоді люди зазначали, що під час проекту набули корисних знань та важливих навичок. У майбутньому це дозволить їм розвивати свої здібності в якості блогерів та ставати лідерами думок у молодіжному середовищі.

Проект Мир у цифровой час впроваджується Гендерним клубом Дніпро у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я

Зміни розпочинаються з тебе: як на локальному рівні впливати на глобальні процеси. Досвід БУР

Обговорили співпрацю влади та неурядового сектору у сфері відновлення громад та регіону

Яка вона — українська ідентичність? Відкриті читання «Живої бібліотеки» — на DOCUSPACE

Літня Українська Миротворча Школа 2024

Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання