Хмельниччина впроваджує міжнародні навчальні програми

22 заклади професійно-технічної освіти області запровадять міжнародні навчальні програми Junior Achievement. У 2023-2024 навчальному році запрацює програма «Компанія».У травні 2023 року заклади ...

Khmelnytska_Obl
Хмельниччина впроваджує міжнародні навчальні програми

22 заклади професійно-технічної освіти області запровадять міжнародні навчальні програми Junior Achievement. У 2023-2024 навчальному році запрацює програма «Компанія».

У травні 2023 року заклади професійної (професійно-технічної) освіти Хмельниччини ухвалили рішення ввести новий навчальний курс з підприємництва Компанія. Це програма, які діє протягом всього навчального року, допомагає учасникам на практиці засвоїти навички з ведення бізнесу, планування, маркетингу, фінансової грамотності, командної роботи. Крім вчителів, наставниками у програмі також стають успішні підприємці регіону. Участь у програмах для учнів та вчителів – безкоштовна.

З нового навчального року міжнародні програми запрацюють у закладах профтехосвіти в таких містах як Хмельницький, Волочиськ, Деражня, Красилів, Нетішин, Полонне, Старокостянтинів, Шепетівка, селищах Гриців, Славута, Теофіполь, Чорний острів, Ярмолинці, селах Балин, Лісоводи, Плужне.

«У вересні 2023 року громадська організація Junior Achievement Ukraine розширює свою діяльність на шість нових регіонів. Хмельниччина була обрана як одна з перспективних областей для навчання молоді. Наша місія дати знання і практичні підприємницькі навички новому поколінню українців, щоб наші діти змогли досягати успіху в процвітаючій Україні» – розповів про старт навчальних курсів Андрій Турак, директор з розвитку Junior Achievement Ukraine.

Програми від Junior Achievement успішно працюють з 1919 року. Станом на 2023 рік понад 15 мільйонів студентів у всьому світі навчаються за програмами JA у більш ніж 100 країнах світу. У 2022 році JA Ukraine отримала гриф Міністерства освіти і науки України на навчальну програму з підприємництва “Компанія” та курс “Фінансова грамотність”.

Нагадаємо, у 2022-2023 навчальному році в якості пілотних областей були обрані Львівська та Чернівецька, оскільки вони прийняли найбільшу кількість ВПО. У програмі з підприємництва «Компанія» взяли участь 37 навчальних закладів з цих областей. Учасниками стали понад 300 учнів, близько 50 вчителів і 20 бізнес-менторів. Учні заснували та успішно запустили 40 міні-компаній.

26 травня 2023 року відбувся  Національний Конкурс, переможець якого представлятиме Україну на європейському конкурсі з молодіжного підприємництва Gen-E у Стамбулі.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я