“ГРАНТуємо ЗМІНИ 3.0”: третій форум громадський організацій та ініціатив у Черкасах

Майстер-класи, тренінги, ярмарок ініціатив, виступи спікерів і більше 200 представників громадських організацій та ініціатив, які мали змогу обмінятися досвідом співпраці. Усе це можна було ...

IMG_3545-300x225
“ГРАНТуємо ЗМІНИ 3.0”: третій форум громадський організацій та ініціатив у Черкасах

Майстер-класи, тренінги, ярмарок ініціатив, виступи спікерів і більше 200 представників громадських організацій та ініціатив, які мали змогу обмінятися досвідом співпраці. Усе це можна було спостерігати в межах форуму “ГРАНТуємо ЗМІНИ 3.0”, який відбувся 23 листопада у Черкасах.

Захід пройшов уже втретє. Свого часу натхненням для події обласного рівня став всеукраїнський форум “Від ідеї до успіху. Місцеві ініціативи змінюють життя українських громад”, який щорічно організовує Спілка “Громадські ініціативи України”. Ідея подібного форуму в Черкасах здобула підтримку в рамках обласної  Програми розвитку громадянського суспільства, і у цьому році набула нового розвитку. Частину організаційних і підготовчих витрат взяли на себе два департаменти Черкаської ОДА – регіонального розвитку і культури та взаємозв’язків з громадськістю. Решту взяли на себе Спілка «Громадські ініціативи України» (та її регіональний партнер «Академія стратегічних досліджень»), «Київський діалог», коаліція «Молода Черкащина» та ряд інших активних громадських організацій.

 Відразу після відкриття заходу розпочався ярмарок громадських ініціатив. Такий формат представлення   ініціатив громадянського суспільства з 2009 року організовує в різних областях Спілка “Громадські ініціативи України”, створюючи можливість для спілкування цікавих     ініціатив з активними громадянами.

 З мотиваційними промовами виступили – Ірина Коссе (Інститут економічних   досліджень та політичних консультацій), Тетяна Волочай (БФ “Урожай – громаді”) ,   Тамара Борисова (БО “Черкаська мережа ЛЖВ”), Марина Здоровець (БО “Від серця до   серця”). Досвідом реалізації “Вільного простору” як центру партнерства та розвитку   громади поділився Дмитро Чичера, засновник вільного простору “HALABUDA”.

 Після обіду розпочалися тематичні секції: учасники дізналися, як виграти проект для своєї територіальної громади, як подорожувати по Європі, навчаючись та програми мобільності для молоді, як створити та розвивати соціальне підприємство, як зробити свою ініціативу відомою та знати правила успішної комунікації для організацій та проектів, як он-лайн інструменти допомагають підтримувати партнерство

Ігор Добко (на фото0, представник спілки «Громадські ініціативи України», тренер “Товариства Лева” (м. Львів),  розказав учасникам та учасницям форуму про те, як бюджетні установи у партнерстві з громадськими організаціями можуть залучати додаткове фінансування.

 

 Організатори кажуть, що три роки – то вже традиція!

 Тому до зустрічі у Черкасах у 2018 році :)

 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Анонс: Школа врегулювання конфліктів та миротворчості у територіальних громадах

Як зберегти традиційну культуру та нашу ідентичність, міркували на триденному заході у Богуславі

До 40 протезів на місяць: як у Полтаві протезують та реабілітують людей після поранень

До своєї природи: у Києві відкрилась виставка з любов’ю до української спадщини

10 років БФ «Твоя опора»: зібрано й надано допомогу на 710 млн грн

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи