Громадське радіо в твоєму місті!

"Громадське радіо" стрімко зростає і йому вже тісно в нинішніх рамках. Ми шукаємо підтримки для нашого подальшого розвитку та збираємо 3 млн гривень на сайті Спільнокошт. Історія В 2013 році ...

Додано:
Liza Kuzmenko

7208c231-e7f5-43d9-afff-d5d1ba5d8251
Громадське радіо в твоєму місті!

“Громадське радіо” стрімко зростає і йому вже тісно в нинішніх рамках. Ми шукаємо підтримки для нашого подальшого розвитку та збираємо 3 млн гривень на сайті Спільнокошт.

Історія В 2013 році вийшов перший подкаст оновленого «Громадського радіо». Це було інтерв’ю із Леонідом Кравчуком у програмі Сергія Андрушка «Кабінет». Тоді команда «Громадського радіо» ледве-ледве налічувала десятеро людей.

Що зараз? За три роки із маленького подкаст-радіо «Громадське радіо» перетворилося на мережу, що мовить 24 години на добу на 13 частотах у Києві, Дніпрі та на Донбасі, а також на супутнику і сайті hromadskeradio.org. Професійна і самовіддана команда, понад 70 людей, виготовляє дев’ять годин прямого ефіру щодня.

Чому нам потрібна допомога від вас? Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. Усі ресурси, що нам вдається залучити, ми використовуємо для того, щоби надати інформацію нашим слухачам і допомогти їм прийняти власні рішення. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас не мета, а засіб.

Наш успіх був би неможливий без участі наших доброчинців, які уже підтримали нас під час попередніх спільнокоштів – трьох в Україні і двох в США. Завдяки ним ми зібрали майже 300 тисяч гривень і більше 17 тисяч доларів.

Ваша допомога потрібна нам, щоби отримати нові ліцензії на мовлення у нових містах, закупити, встановити та обслуговувати техніку, а також для того, щоби випускати нові програми.

Своїм внеском просто зараз ви теж можете долучитися до розвитку неприбуткового і незалежного радіо.

4

 

Зробіть свій внесок на сайті Спільнокошт прямо зараз!


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Конкурси малюнків, квести й уроки фінансової грамотності: як залучати молодь до бюджетного процесу

Посилюємо голос ЛГБТ під час війни: реєстровані партнерства як запит спільнот на рівність перед законом

Фортеця Тягинь – форпост європейської історії українського півдня

Участь жінок у місцевому економічному розвитку, заснованому на спадщині. В Івано-Франківську відбулась майстерня-практикум Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Молодь з 30 громад напрацювала стратегії розвитку молодіжних рад під час літнього табору в Карпатах

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі