Громадські активісти та поліція обговорили шляхи взаємодії у Лисичанську

25 травня в місті Лисичанськ відбулась стратегічна сесія "Формування місцевих пріоритетів поліцейської діяльності в м. Лисичанськ та поліпшення її взаємодії з громадським сектором". Організатор ...

Додано:
pela-lug

IMG_20160525_141420_HDR
Громадські активісти та поліція обговорили шляхи взаємодії у Лисичанську

25 травня в місті Лисичанськ відбулась стратегічна сесія “Формування місцевих пріоритетів поліцейської діяльності в м. Лисичанськ та поліпшення її взаємодії з громадським сектором”. Організатор заходу ГО «Суспільна служба правової допомоги» за підтримки Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

В заході взяли участь начальник Лисичанського відділу поліції Микола Черніков, начальник патрульної поліції в Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному Андрій Богуш, керівник громадської організації “Суспільна служба правової допомоги” Максим Данильченко, громадські організації та мешканці міста.

Під час заходу учасники обговорили основні пріоритети розвитку національної поліції в місті і рівень взаємодії органів місцевого самоврядування, національної поліції, громадських організацій, спрямованих на поліпшення громадської безпеки в м. Лисичанськ, проблеми з якими стикають правоохоронні органи, питання оновлення особового складу поліції в м. Лисичанськ.

“За останній час в Лисичанську було зареєстровано 4000 заяв про скоєння правопорушення, відкрито понад 950 кримінальних проваджень, великою проблемою для міста залишається шахрайство, тому що багато мешканців довіряють незнайомим дзвінкам та перераховують гроші шахраям. Зараз поліція Лисичанська чекаю на переатестацію та оновлення особового складу, сподіваємось, що до нас приєднається велика кількість нових обличь, які допомагатимуть встановлювати порядок в місті”, – відмітив начальник Лисичанського відділу поліції Микола Черніков.

IMG_20160525_141443_HDR

Начальник патрульної поліції в Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному Андрій Богуш, розповів присутнім про перші дні роботи патрульної поліції на Луганщині та закликав мешканців активно долучатись до охорони правопорядку в місті та не боятись дзвонити на номер 102. Він відмітив, що зараз середній час реагування на виклик патрульної машини складає 10 хвилин, але в майбутньому цей час буде зменшено до декількох хвилин.

IMG_20160525_144612_HDR

За результатами заходу учасники домовились про координацію своєї роботи, розробили спільне бачення документів направлених на поліпшення громадської безпеки в місті Лисичанськ, які в найближчий час будуть представлені громадськості.

 

Метою проекту «Громада та поліція: спільні дії на користь Луганщини», що здійснюється  ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги» за підтримки Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків між поліцією та громадами Луганщини через впровадження дієвих форм підзвітності поліції, встановлення  та підтримання правопорядку, забезпечення попередження злочинності в громадах.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я