Громадські активісти та поліція розробили шляхи співробітництва та комунікацій в громаді
14 червня в місті Рубіжне відбувся семінар “Успішні практики комунікації з громадськістю та підзвітності національної поліції в місті Рубіжне”. Організатор заходу ГО «Суспільна служба правової ...
Додано:
pela-lug
14 червня в місті Рубіжне відбувся семінар “Успішні практики комунікації з громадськістю та підзвітності національної поліції в місті Рубіжне”. Організатор заходу ГО «Суспільна служба правової допомоги» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».
В заході взяли участь представники органів місцевого самоврядування, Управління патрульної поліції міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне та Рубіжанського відділу поліції, громадські активісти, журналісти та мешканці м. Рубіжне.
Під час заходу учасники обговорили основні пріоритети розвитку національної поліції у Луганській області, розробили план комунікації та взаємодії громадськості, поліції та органів місцевого самоврядування задля покращення якості роботи нової поліції та підвищення рівня громадської безпеки на Луганщині, підвищили свої знання в сфері комунікацій та роботи з громадянами.
– Комунікація з громадою є важливим елементом успішності реформи поліції в Луганській області, тільки при умові залучення громадськості та ЗМІ можна якісно змінити роботу поліції збільшити її підзвітність перед громадою, – відмітив голова ГО «Суспільна служба правової допомоги» Максим Данильченко.
За результатами заходу учасники виробили конкретний план дій інформаційної кампанії з метою залучення широкого кола громадян до взаємодії з поліцією та їх залучення до охорони правопорядку в громаді. Старт інформаційної кампанії активісти запланували на липень цього року.
Метою проекту «Громада та поліція: спільні дії на користь Луганщини», що здійснюється ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги» за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків між поліцією та громадами Луганщини через впровадження дієвих форм підзвітності поліції, встановлення та підтримання правопорядку, забезпечення попередження злочинності в громадах.