Громадські активісти та поліція сформували план спільних дій у місті Рубіжне

1 квітня 2016 р. у місті Рубіжне відбулась стратегічна сесія "Формування місцевих пріоритетів поліцейської діяльності в м Рубіжне та поліпшення її взаємодії з громадським сектором". Організатор ...

Додано:
pela-lug

IMG_20160401_150157
Громадські активісти та поліція сформували план спільних дій у місті Рубіжне

1 квітня 2016 р. у місті Рубіжне відбулась стратегічна сесія “Формування місцевих пріоритетів поліцейської діяльності в м Рубіжне та поліпшення її взаємодії з громадським сектором”. Організатор заходу ГО «Суспільна служба правової допомоги» за підтримки Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».

В заході взяли участь начальник Національної поліції в м. Рубіжне Сергій Паращенко, заступник міського голови м. Рубіжне Володимир Ткачук, голова Громадської ради при Рубіжанському виконавчому комітеті Ольга Феленко, представники громадських організацій та мешканці міста.

Під час заходу учасники обговорили основні пріоритети розвитку національної поліції в місті і рівень взаємодії органів місцевого самоврядування, національної поліції, громадських організацій, спрямованих на поліпшення громадської безпеки в м. Рубіжне, проблеми з якими стикають правоохоронні органи, питання оновлення особового складу в м. Рубіжне.

IMG_20160401_151812_HDR

Начальник Рубіжанського відділу поліції Сергій Терещенко повідомив про результати роботи та проблеми, розповів про те чого чекати жителям міста в найближчому майбутньому. За його словами в червні 2016 року відбудеться переатестація всіх працівників Рубіжанської поліції. Сьогодні в Харкові проходять навчання 160 близько нових поліцейських, які закінчують «навчання» і в травні повинні поповнити ряди Луганській поліції. Це нові люди, які не служили ні в міліції, ні в поліції.

IMG_20160401_150932

Як повідомив присутнім заступник міського голови Володимир Ткачук, в Рубіжному, за допомогою зарубіжних донорів, при дієвому сприянні місцевої влади, поліція має намір встановити веб-камери. Зараз в місті є шість веб-камер, встановлених в режимі он-лайн. Однак новий проект – «Безпечне місто» кардинально відрізняється тим, що буде вестися не тільки спостереження, а й запис, який буде зберігається протягом 30 днів. 20 камер встановлять не всі відразу, на першому етапі – шість, потім інші. Передбачається, що камери будуть встановлені на авто- і залізничному вокзалах, на в’їздах в місто, в центрі. Сервер буде розташований в міськвиконкомі і доступ до нього матимуть правоохоронці.

За результатами заходу учасники домовились про координацію своєї роботи, розробили спільне бачення документів направлених на поліпшення громадської безпеки в місті Рубіжне, які в найближчий час будуть представлені громадськості.

Метою проекту «Громада та поліція: спільні дії на користь Луганщини», що здійснюється  ГО «Суспільна Служба Правової Допомоги» за підтримки Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є формування сталих зв’язків між поліцією та громадами Луганщини через впровадження дієвих форм підзвітності поліції, встановлення  та підтримання правопорядку, забезпечення попередження злочинності в громадах.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я