Зміцнення спроможності ОГС у західних областях України

Команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» розпочинає реалізацію проєкту «Зміцнення спроможності ОГС у західних областях України».Проєкт триватиме один рік та ...

Зміцнення спроможності ОГС у західних областях України
Зміцнення спроможності ОГС у західних областях України

Команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» розпочинає реалізацію проєкту «Зміцнення спроможності ОГС у західних областях України».

Проєкт триватиме один рік та діятиме в Тернопільській, Волинській, Рівненській, Хмельницькій, Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях. Він покликаний підвищити інституційну спроможність ОГС, які знаходяться в одній з 8-ми областей заходу України, а також сприяти збільшенню кількості громадських активістів та еволюції їх у громадські організації.

В рамках проєкту буде відібрано 10 організацій громадського суспільства, яким експерти допоможуть розробити стратегічні документи та політики. Також активісти та активістки зможуть брати участь у щоквартальних форумах та вебінарах.

Одним із ключових завдань проєкту є підтримка новостворених ОГС, які ще не мають достатнього досвіду в громадській діяльності та реалізації проєктів. На конкурсній основі буде додатково відібрано 3 ОГС, які створені після 24 лютого 2022 року. Для команд відібраних організацій будуть проведені виїзні менторські візити для посилення їхньої організаційної спроможності.

Також експерти проєкту надаватимуть консультації для представників громадянського сектору з питань фандрейзингу, фінансів, стратегічних документів та політик. Додатково учасники ініціативи отримають медійну підтримку та матимуть змогу розміщувати публікації про свою діяльність на різних інформаційних майданчиках.

 «У теперішніх умовах спостерігається потреба в «якісних» громадських активістах та організаціях громадянського суспільства, які б активно включилися б у процеси відновлення та розвитку України. Діючі організації потребують нових учасників та менторської підтримки для подальшої діяльності. Натомість новоствореним організаціям та ініціативним групам необхідна підтримка в посиленні їхньої організаційної спроможності. Наш новий проєкт покликаний вирішити ці проблеми та допомогти зміцнити громадські організації», – розповів керівник ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» Максим Черкашин.

Інформація про перебіг проєкту публікуватиметься на сайті ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» та сторінці в соціальній мережі Facebook.

Цей проєкт реалізовує ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР  Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст публікації не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.


Тематика публікації:                   

Останні публікації цього розділу:

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я

Результати опитування: як в Україні змінюється споживання тютюнових та нікотинових виробів

Результати дослідження держзакупівель при будівництві укриттів на базі освітніх закладів Херсона

Волонтери допомагають дітям із Солоницівської громади