Громадяни України почали менше підробляти документи для в’їзду до ЄС

У 2017 році кількість громадян України, зафіксованих з підробними документами на кордоні або на території країн ЄС, зменшилася в півтора рази, склавши 801 випадок порівняно з 1208 у 2016 році.Про ...

P80511-102138 - копия
Громадяни України почали менше підробляти документи для в’їзду до ЄС

У 2017 році кількість громадян України, зафіксованих з підробними документами на кордоні або на території країн ЄС, зменшилася в півтора рази, склавши 801 випадок порівняно з 1208 у 2016 році.

Про розповіла виконавчий директор ГО «Європа без бар’єрів» Ірина Сушко під час прес-конференції «Відповідальна мобільність: як знизити ризики міграції», яка відбулася в агенції УНІАН 11 травня.

«За даними Frontex, минулого року українці стали значно менше використовувати підроблені документи для в’їзду в ЄС, поступившись першістю марокканцям. Але якщо громадяни Марокко переважно використовували фальшиві іспанські ID, то українці – підроблені польські візи. З набуттям безвізового режиму потреба в такому фальшуванні відпала», – розповіла вона.

Також експертка додала, що використання підроблених документів росіянами за минулий рік зросло на 94%, склавши 275 випадків, через що Росія увійшла до першої п’ятірки порушників, витіснивши Ірак.

Ірина Сушко нагадала, що минулого року натомість на 34% зросла кількість відмов українцям у в’їзді на кордоні, склавши 37 117 випадків проти 27 766 минулого року. Цього року Україна випередила Росію, яка порівняно з 2016 роком скоротила кількість відмов з 80 тисяч до 36 342. Третьою за кількістю відмов йде Албанія (32 071). На ці три країни останні кілька років припадає понад половина усіх відмов.

Прес-конференція «Відповідальна мобільність: як знизити ризики міграції» відбулася 11 травня у прес-залі ІА УНІАН.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Мистецтво без бар'єрів: у Тернополі людей з інвалідністю залучатимуть до громадських активностей

Її перспектива: погляд жінок на війну та участь у відбудові

Понад тисяча мешканців Бучанського району отримали правову допомогу від Громадського центру сприяння доступу до правосуддя

Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

Роль Street Child в підтримці локалізації гуманітарної допомоги в Україні

Десять проєктних ідей з відновлення та розвитку Шевченківської громади