Гримайлівська громада на Тернопільщині успішно інтегрує ВПО до життя в громаді
Центр "Доброчин" розпочинає серію публікацій про інтеграцію внутрішньо переміщених осіб в Гримайлівській громаді.Гримайлівська громада на Тернопільщині з перших днів війни прийняла переселенців та ...
Додано:
Nataliya Drozd
![g12](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2023/02/g12-e1675802903669.jpg)
Центр “Доброчин” розпочинає серію публікацій про інтеграцію внутрішньо переміщених осіб в Гримайлівській громаді.
Гримайлівська громада на Тернопільщині з перших днів війни прийняла переселенців та надає їм прихисток. Громада надає ВПО не лише гуманітарну допомогу, але і всебічно сприяє їх інтеграції. Знайомить культурними традиціями та залучає до участі в них.
Матеріал підготовлено в рамках проєкту «Сприяння сталій інтеграції ВПО до життя в громаді» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження», програма «Демократія та належне врядування». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження».