Імплементація Україною Міжнародної класифікації хвороб і проблем, пов’язаних зі здоров’ям

Уявіть собі інший світ: ґендерна дисфорія - це психічний розлад, “гомосексуальність” лікують електричним стільцем, діагностичних критеріїв для ВІЛ/СНІДу немає, вигорання на роботі - взагалі не існує… ...

Додано:
annastarko

Intagram Templates, копія (2)
Імплементація Україною Міжнародної класифікації хвороб і проблем, пов’язаних зі здоров’ям
Уявіть собі інший світ: ґендерна дисфорія – це психічний розлад, “гомосексуальність” лікують електричним стільцем, діагностичних критеріїв для ВІЛ/СНІДу немає, вигорання на роботі – взагалі не існує… Звучить дивно, правда ж?
 
Але це частина історії: Міжнародна класифікація хвороб змінювалась не тільки через нові методи діагностики й фармацевтичні досягнення, а й тому, що представники та представниці різних спільнот боролись за власні права та щоденно доводили своє право на життя.
 
Сьогодні ми закликаємо усіх підписати петицію “Імплементація Україною Міжнародної статистичної класифікації хвороб і проблем, пов’язаних зі здоров’ям 11 версії” на сайті Кабінету Міністрів України для того, щоб голос спільноти був почутим, а процес імплементації зрушився з мертвої точки.
 
Важливо і те, що документ потрібен не тільки транс*спільноті: у новій версії є багато виправлень, що стосуються всіх, незалежно від статі, гендерної ідентичності, віросповідання та інших факторів.
 
Підписати петицію дуже просто: для цього достатньо зробити всього кілька кліків. Навіть один голос зможе допомогти у просуванні.
 
Щоб надати голос, будь ласка, перейдіть за посиланням:
 
 
Цей матеріал було підготовано та опубліковано ГО «Когорта» в рамках проєкту «Зміцнення стійкості та потенціалу транс-організацій для захисту прав на юридичне визнання статі в регіоні Великого Південного Кавказу, постраждалого від конфлікту», який реалізується Right Side Human Rights Defender NGO та фінансується UK International Development від уряду Великобританії. ГО “Когорта” несе виключну відповідальність за зміст. Погляди, виражені в цьому документі, не обов’язково відображають офіційну політику уряду Великобританії або позицію Right Side Human Rights Defender NGO.
 


Тематика публікації:                      

Останні публікації цього розділу:

БФ «Надія по всьому світові» отримав грант на розширення програми психологічної допомоги дітям з травмою війни

ЗМОЖУ ВСЕ: Школа з основ професійного зростання для молоді 2024

Відбувся тренінг із навчання інструкторів “Ризики від ВНП”

Турбота у важкі часи — хто допомагає прийомним батькам на Харківщині

Підтримка ветеранів: чому так важлива нова ініціатива Уряду для громади та родин захисників