Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Громадська організація «Інкубатор демократичних ініціатив» розпочинає реалізацію проєкту «Протидія мові ворожнечі під час війни та політичної кризи засобами громадянської освіти».  Відкрита війна ...

Додано:
[email protected]

pexels-picasjoe-11352518
Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Громадська організація «Інкубатор демократичних ініціатив» розпочинає реалізацію проєкту «Протидія мові ворожнечі під час війни та політичної кризи засобами громадянської освіти». 

Відкрита війна російської федерації проти України, політична криза в Білорусі та інших країнах Східного партнерства створили нову реальність у східноєвропейському регіоні. Військові дії, жертви серед цивільного населення, насильство проти політичних опонентів і опоненток, вимушені переселенці та переселенки — це реальність, в якій нам доводиться жити і працювати. У цій ситуації не дивно, що люди не завжди дотримуються цінностей прав людини та допускають мову ворожнечі в своєму житті. В межах проекту ми плануємо обговорити, чи можуть програми громадянської освіти зменшити кількість цих ситуацій, поділитися історіями успіху та наявними дієвими практиками в цій сфері, а також розробити рекомендації для провайдерів неформальної освіти. 

photo_5240227643402609751_y

Проєкт сприятиме зменшенню кількості випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства. Учасники та учасниці проєкту зможуть критично переосмислити явище мови ворожнечі, обмінятися кращими практиками протидії мові ворожнечі під час війни та кризи та розробити практичні рекомендації. 

Мета проекту: зменшення кількості випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства шляхом розширення можливостей провайдерів громадянської освіти.

Цільова група: провайдери громадянської освіти з країн Східного партнерства. 

Проєкт включатиме:

  • зустріч 20 експертів(-ок), які дослідять явище мови ворожнечі, її коріння та причини в регіоні Східного партнерства, а також обговорять приклади найкращих практик протидії мові ворожнечі під час війни та кризи;
  • розробка та візуалізація рекомендацій щодо протидії мові ворожнечі в країнах Східного партнерства. Рекомендації будуть візуалізовані для зручності використання.

Якщо у вас є запитання чи потрібна будь-яка консультація, напишіть нам: [email protected] 

Запрошуємо підписатись на соціальні мережі ГО «Інкубатор демократичних ініціатив»:

Facebook: https://www.facebook.com/DII.Ukraine/

YouTube: https://www.youtube.com/@DII.Ukraine

Instagram: https://www.instagram.com/DII.Ukraine/

Telegram: https://t.me/DII_Ukraine

 

Проєкт «Протидія мові ворожнечі під час війни та політичної кризи засобами громадянської освіти» організовано консорціумом експертів(-ок) EENCE, фінансується Федеральним агентством з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung/bpb) завдяки коштам, виділених Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини, у межах програми «Розширення співробітництва з громадянським суспільством у країнах Східного партнерства».

Проєкт втілює ГО «Інкубатор демократичних ініціатив» (Україна).

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив

21 Docudays UA: Саунд­скейпінг пам’яті, низові культурні простори та європейський кіноринок — добірка дискусій DOCU/PRO та DOCU/СИНТЕЗ

Пів тисячі молодих лідерів і лідерок закінчили "Школу молодіжних рад"

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?