Інститут міста запроваджує безкоштовну навчальну програму для громадських активістів

Навчальна програма реалізовується Інститутом лідерства та управління УКУ спільно з Комунальною установою Інститут міста в рамках проекту «Зміцнення громад заради сталого розвитку міста» ("Громади в ...

14918759_698545506962040_5141223532568800367_o
Інститут міста запроваджує безкоштовну навчальну програму для громадських активістів

Навчальна програма реалізовується Інститутом лідерства та управління УКУ спільно з Комунальною установою Інститут міста в рамках проекту «Зміцнення громад заради сталого розвитку міста» (“Громади в дії”) та націлена на підсилення спроможності громадських активістів та здобуття знань, навиків у сфері управління проектами в громадах  та пошуку можливості для їх стабільного розвитку.

14856192_692945924188665_6939509530921641133_o

Олександр Кобзарев, директор Інституту міста:

14939419_698547090295215_6577809691780130602_o

«Сьогодні в цьому залі присутні люди, які хочуть щось змінити в місті, – і зробити це самостійно. Діяти та реагувати на виклики сьогодення, які постійно та швидко змінюються,  ми можемо тільки спільними зусиллями. Так, проект «Громади в дії» є вчасним для нашого громадського суспільства, яке стало по-справжньому активним та вимогливим. Зараз ми маємо локальних лідерів та дві можливості розвитку їх активностей: фінансування ідеї та здійснення ментальних змін. Саме інтелектуальними змінами ми будемо займатися на цьому етапі нашого унікального проекту» .

Наталя Бордун, директор Інституту лідерства та управління:

«Хочу подякувати усім присутнім за те,що не сидите дома, і не нарікаєте на владу, а сьогодні берете відповідальність на себе, відповідальність за той простір, в якому живете. Сьогодні наша країна потребує модифікацій у  розумінні поняття відповідальності, і команда нашого Інституту готова долучитися до творення цих змін разом з вами – активістами та завзятими жителями міста. Впевнена, що ця програма стане майданчиком для дискусій та пошуку відповідей».

Анастасія Лепуга, заступник директора Інституту міста:

«Сьогодні ми розпочинаємо ще один етап унікального та масштабного проекту «Громади в дії» – навчання громадських активістів. Ця програма навчання надасть всі інструменти для вирішення проблем в діяльності громадського активіста. Ми зацікавленні у створенні позитивних  умов для  високого рівня вмотивованості активістів в нашому місті. Я впевнена, що результатами нашої спільної роботи буде не тільки, 25 реалізованих проектів в мікрогромадах міста, а й унікальний досвід побудови якісної мережі відповідальних та прогресивних «творців» змін у місті».

«Зауважимо, що структура та актуальність даної програми навчання є практичним результатом  дослідження профілю громадського активіста, яке ми проводили в рамках проекту «Громади в дії» та презентували на початку жовтня» - зазначає Олена Гунько, аналітик Інституту міста.

Зазначимо, що навчальна програма є безкоштовною для  50-ти активістів, які були відібрані на конкурсній основі та розрахована на чотири місяці навчання за 12 управлінськими курсами.

Довідка:

Навчальна програма реалізовується Інститутом лідерства та управління УКУ спільно з Комунальною установою Інститут міста в рамках проекту «Зміцнення громад заради сталого розвитку міста» (“Громади в дії”) за фінансування Програми ЄС «Neighborhood Civil Society Facility 2012 and Non-State Actors and Local Authorities in Development (NSA&LA) 2012 and 2013


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я