Інститут політики та урядування запрошує експертів до команди

Проект «Думка UA» покликаний надавати оцінку подіям, що відбуваються в Україні та світі. За допомогою експертних коментарів, ми хочемо нагадати українцям яку країну вони повинні вимагати від влади і ...

Додано:
o.rudenko

Інститут політики та урядування запрошує експертів до команди
Інститут політики та урядування запрошує експертів до команди

Проект «Думка UA» покликаний надавати оцінку подіям, що відбуваються в Україні та світі. За допомогою експертних коментарів, ми хочемо нагадати українцям яку країну вони повинні вимагати від влади і чи ми дійсно про неї все знаємо.

В цей динамічний час суспільних та політичних трансформацій, ми прагнемо об’єднати навколо себе тих українців, що хочуть бути почутими і фахово коментують те, що навколо них відбувається.

Наша цільова аудиторія: stakeholders, decision-makers, українські та міжнародні політики, журналісти, економісти, зацікавлені особи України та світу.

Тематика коментарів «Думка UA»

Щодо України: впровадження реформ в Україні та особливості функціонування політичної системи України; економічна ситуація в країні; інформаційні виклики та протидія «гібридній війні»;інтеграція України в європейські та євроатлантичні інституції.

Щодо міжнародної політики: економічні виклики; виклики європейської та міжнародної безпеки; ЄС, США, Близький Схід.

Для того, щоб долучитися до команди експертів Інституту політики та урядування, необхідно заповнити форму.

Проект «Думка UA» – це ініціатива для активних громадян, що намагаються своїм словом змінити світ навколо себе. У нас різні погляди, але саме так ми навчаємося вибудовувати спільну візію, обмінюємося досвідом задля ефективного впровадження наших ідей та бачень. Труднощі і кризи нас мобілізують.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Конкурси малюнків, квести й уроки фінансової грамотності: як залучати молодь до бюджетного процесу

Посилюємо голос ЛГБТ під час війни: реєстровані партнерства як запит спільнот на рівність перед законом

Фортеця Тягинь – форпост європейської історії українського півдня

Участь жінок у місцевому економічному розвитку, заснованому на спадщині. В Івано-Франківську відбулась майстерня-практикум Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Молодь з 30 громад напрацювала стратегії розвитку молодіжних рад під час літнього табору в Карпатах

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі