ІСКМ підготував новий випуск інформаційного бюлетеню «НДО-Інформ»

Інститут соціокультурного менеджменту готує до випуску видання, яке буде корисним для всіх, хто цікавиться суспільним життям сучасної України – новий випуск інформаційного бюлетеню «НДО-Інформ»* (№1 ...

Додано:
ІСКМ

151554545
ІСКМ підготував новий випуск інформаційного бюлетеню «НДО-Інформ»

Інститут соціокультурного менеджменту готує до випуску видання, яке буде корисним для всіх, хто цікавиться суспільним життям сучасної України – новий випуск інформаційного бюлетеню «НДО-Інформ»* (№1 (52)) 2016 року.

У номері на читачів чекають успішні практики роботи в українських громадах від учасників «Школи громадської участі», провідних українських і польських громадських активістів та експертів.

Зокрема, читачі матимуть можливість ознайомитися з  перебігом реалізації проекту «Школа громадської участі-3»,  віднайти для себе нові форми роботи у громадах, перейняти досвід, який ґрунтується на багаторічній праці в громадському секторі.

А також, чому б не поцікавитися зарубіжним досвідом розвитку громад? У номері представлено інтерв’ю з громадською активісткою, тренером та експертом з питань соціокультурного розвитку громад – Анною Міодинською («Монопольський інститут культури» м. Краків, Польща).

І ще трішки креативу від Олега Жовтанецького, співорганізатора «Форуму креативних індустрій», що проходив цього року у м. Львів.

Бюлетень «НДО-Інформ» буде представлено в електронному та друкованому варіантах. Електронний варіант ви матимете можливість завантажити на наших сайтах: lacenter.org.ua, lac.org.ua.

Якщо ви хочете стати власником друкованого варіанту – надсилайте на електронну пошту Інституту соціокультурного менеджменту [email protected] скановану копію листа-запита на бланку вашої організації та підписом керівника з обґрунтуванням використання. Ми обов’язково відправимо вам примірник бюлетеню.

Видання розповсюджується безкоштовно.

 

*Видання бюлетеню «НДО-Інформ» здійснюється в рамках проекту «Школа громадської участі-3», що реалізується Інститутом соціокультурного менеджменту за фінансової підтримки Фонду ім. Ч.С.Мотта.


Тематика публікації:                          

Останні публікації цього розділу:

В Україні розпочинається програма відновлення і підтримки жінок від ГО «Так Штаб»

Планування розвитку Зазим’я: від соціального захисту до економічного зростання

Молодь України зібралася на Рівненщині для участі у всеукраїнському тренінгу «Лідерська академія»

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я

Зміни розпочинаються з тебе: як на локальному рівні впливати на глобальні процеси. Досвід БУР

Cпівпраця влади та неурядового сектору у сфері відновлення громад на Миколаївщині