Історія Дениса: усі покатушки після перемоги

«Хроніки дітей війни» – це 8 відеоісторій дітей-переселенців з різних куточків України, відзнятих в рамках нового проєкту БФ «Голоси дітей».Герої проєкту продають свої малюнки й збирають кошти на ...

Додано:
Press Voices

Денис
Історія Дениса: усі покатушки після перемоги

«Хроніки дітей війни» – це 8 відеоісторій дітей-переселенців з різних куточків України, відзнятих в рамках нового проєкту БФ «Голоси дітей».

Герої проєкту продають свої малюнки й збирають кошти на ЗСУ. Прибирають сміття в парку. Планують зіграти українську музику усьому світу. І точно знають: війна не вкраде їхні мрії!

А що Ви готові зробити заради перемоги?

Денису 16, він переселенець з Донеччини.

Щоб швидше повернутися додому, школяр майструє додаткове обладнання для дронів і відправляє на добрі справи.

До повномасштабного вторгнення Денис захоплювався ракетомоделюванням, тож ці знання тепер допомагають. Нове хоббі хлопця підтримують і батьки, бо вважають, що майбутнє – за аеророзвідкою.

Попри доросле захоплення Денис має юнацькі мрії: повернутися додому і об’їхати усю рідну Донеччину на мотоциклі.

Повна історія Дениса тут.

Історій дітей-переселенців тисячі, мільйони. Їм важко, та мрії українських дітей сильніші за війну!

Проєкт «Хроніки дітей війни» реалізовується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Фонд “Голоси дітей” виріс з волонтерської діяльності на сході України. Після розгортання там збройного конфлікту ми займалися евакуацією та терміновою допомогою постраждалим безпосередньо на лінії фронту. Потім самотужки проводили арт-терапію для дітей, які живуть на лінії фронту, організовували лікування для постраждалих, знаходили донорів для відбудови зруйнованого житла або купівлі нового, облаштування центрів психологічної допомоги тощо.

Згодом ми об’єднались у благодійний фонд “Голоси дітей” і продовжуємо працювати для того, щоб кожна дитина, яка зіштовхнулася із війною, отримала необхідний захист та допомогу.


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я