Кабмін запустив сторінку електронних петицій

Від сьогодні українці можуть ініціювати вирішення важливих суспільних питань шляхом подання електронної петиції до Кабміну за адресою petition.kmu.gov.ua. Про це на своїй сторінці повідомив Володимир ...

14202502_426587550843498_459777609254499955_n
Кабмін запустив сторінку електронних петицій

Від сьогодні українці можуть ініціювати вирішення важливих суспільних питань шляхом подання електронної петиції до Кабміну за адресою petition.kmu.gov.ua. Про це на своїй сторінці повідомив Володимир Гройсман.

 

Як працює сервіс електронних петицій

  1. Перегляд та підписання петицій, на підтримку яких триває збір підписів.
  2. Перегляд петицій, що перебувають на розгляді Кабінету Міністрів України.
  3. Якщо петиція набрала необхідну кількість підписів, її буде розглянуто Кабінетом Міністрів України і опубліковано відповідь.
  4. Якщо Ваше питання на сьогодні не представлено активною петицією, можна створити нову петицію.
  5. Відповідно до частини десятої статті 231 Закону України “Про звернення громадян” електронна петиція, що в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на свою підтримку, розглядається як звернення громадян, у строк, визначений статтею 20 цього Закону. Згідно  з  постановою  Кабінету  Міністрів України від 22 липня 2016 р. № 457 “Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Кабінету Міністрів України” та наказом Міністра Кабінету Міністрів України від 29 липня 2016 р. № 112 “Про деякі питання організації роботи Секретаріату Кабінету Міністрів України з електронними петиціями, адресованими Кабінету Міністрів України” петиції, які в установлений строк не набрали необхідну кількість підписів громадян на її підтримку, після закінчення строку збору підписів не розглядаються як петиції, про що повідомляються автори (ініціатори) петицій з наданням роз’яснень щодо порядку подання і розгляду порушеного питання відповідно до Закону України “Про звернення громадян”.

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Анонс: Школа врегулювання конфліктів та миротворчості у територіальних громадах

Як зберегти традиційну культуру та нашу ідентичність, міркували на триденному заході у Богуславі

До 40 протезів на місяць: як у Полтаві протезують та реабілітують людей після поранень

До своєї природи: у Києві відкрилась виставка з любов’ю до української спадщини

10 років БФ «Твоя опора»: зібрано й надано допомогу на 710 млн грн

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи