Карітас-Київ запрошує до акції «Миколаєм може бути кожен!»

«Карітас-Київ розпочинає благодійну акцію «Миколаєм може бути кожен». Метою акції є допомога дітям із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах; дітям з інвалідністю, дітям з багатодітних та ...

43788263_2235803613318033_4254561420500271104_n
Карітас-Київ запрошує до акції «Миколаєм може бути кожен!»

«Карітас-Київ розпочинає благодійну акцію «Миколаєм може бути кожен». Метою акції є допомога дітям із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах; дітям з інвалідністю, дітям з багатодітних та неповних родин. Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до принесення радості і свята тим, хто цього потребує. Запрошуємо організації, громади та усіх людей доброї волі», — повідомляє о. Роман Сиротич, директор БФ «Карітас-Київ».

Пам’ятаєте, як у дитинстві Ви чекали на дарунок від Миколая, і яким особливим був тоді запах морозяного повітря й мандарин?

Були у Вас такі дарунки, які пам’ятаєте й досі? Подорослішавши, усе частіше забуваємо про існування див. Див, які тепер можемо творити ми! Адже Миколаєм може бути кожен! Якщо Ви мрієте стати Миколаєм, і ще не вирішили, для кого, запрошуємо Вас долучитися до акції «Миколаєм може бути кожен»

Як перетворитися на Миколая?

Sviatyj_Mykolaj

Є декілька варіантів та кроків для цього:

  1. Отримати лист від дитини до Святого Миколая (приблизна вартість очікуваного дарунку 1000 грн). Для цього можна зареєструватися за посиланням. Самостійно придбати те, що дитина попросила у листі, і передати подарунок у майстерню Святого Миколая (у Благодійному фонді «Карітас-Київ», вул. Микитенка, 7-Б) до 10 грудня (Вам зателефонують, щоб узгодити зручний для Вас час), або ж надіслати Новою поштою.
  2. Пожертвувати кошти на благодійний рахунок Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас-Київ» (реквізити за посиланням)
  3. Поширити цю інформацію тим, хто зможе допомогти і долучитися.

Можливо, цього року Миколай хоче передати свій дарунок саме через Вас? У Вас є також можливість придбати один дарунок вдвох або втрьох, поєднавшись з іншими людьми доброї волі.

Маєте додаткові питання чи пропозиції – пишіть [email protected].


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я