Кінець – це тільки початок. Локальна Школа Успіху від Фонду Кличка

10-11 листопада у Києві відбувся проект для активних підлітків, який організувала 14-річна дівчина, учениця звичайної київської школи. За два дні з двадцяти семи учасниками проекту працювало 9 ...

Додано:
KatyGavr

Знімок екрана  о 11.05.28
Кінець – це тільки початок. Локальна Школа Успіху від Фонду Кличка

10-11 листопада у Києві відбувся проект для активних підлітків, який організувала 14-річна дівчина, учениця звичайної київської школи. За два дні з двадцяти семи учасниками проекту працювало 9 спікерів.

Завдяки цим тренінгам/лекціям підлітки отримали базу знань для того, аби реалізувати свій проект

0-02-05-289926b3bddf7ee46ba9fc486407edea402205939771c39bbb2be2e1a0ecbee5_1c6d94a73acfcc

 «Локальна Школа Успіху – це в першу чергу можливість. Можливість побачити те, чого ти раніше не помічав. Це місце де народжуються найкращі ідеї, які втілюються в життя. Це прекрасний шанс проявити себе, якщо ти енергійна, впевнена в своїх силах людина. Я дуже радий що потрапив сюди, адже здобув такий цінний в наш час досвід, який, я впевнений,допоможе мені в подальшому розвитку, та втіленню своїх власних ідей та мрій.» – каже Михайло Дудченко, учасник проекту.

Рівно 132 дні тому, на Залізничному Вокзалі зібралося 50 дівчат підлітків, що ще й гадки не мали, що з ними буде через 10 днів. Це були учасниці Школи Успіху від Фонду Кличка. Вони пройшли відбір серед 2883 інших дітей з усієї України, і тоді вони стояли на вокзалі,чекаючи на те, за що так боролися. 

10 днів насиченої програми пройшли зовсім швидко, але залишили по собі великий слід. За ці дні 50 невпевнених у своїх намірах підлітків перетворилися на цілеспрямованих леді, що знали чого хочуть – успіху! Тепер перед учасницями постав новий виклик – орагнізація Локлальної Школи Успіху у своїх містах. У Києві однією з двох таких учасниць стала 14-річна Гаврищук Катерина,учениця 250 школи.

FB_IMG_1532001683961

«Здавалося б, зовсім недавно я заповнювала анкету на Школу Успіху, чекала результатів, і ось уже я – випускниця, що організовує власний проект! Це безцінний досвід!» – каже Гаврищук Катерина, орагізатор Локальної Школи Успіху.

І ось, 10 та 11 листопада пройшов перший етап проекту від Катерини.
Почалося все з колективного знайомства, вручення бейджів, зроблених Фондом Кличка, а також крутого тимбілдингу, на якому учасники розказали про свої хоббі та мрії.

А далі перший спіч. Карина Людоговська, представник організації U-Report (Міжнародного молодіжного проекту Дитячого фонду ООН (Юнісеф)), розказала про те, чому важливо залучати молодь до змін у суспільстві. Окрім того, ця організація не лише познайомила Катю з чудовим спікером, але й надала безкоштовне приміщення для її проекту!

Знімок екрана  о 11.08.36

А далі – ще цікавіше. Наступним спікером стала Ірина Івашута, яка розказала про те, що значить бути справжнім лідером, як зібрати хорошу команду і працювати з нею. Після цього, тему закріпила на практиці Ірина Ошовська, представник організації ФРІ (фундації регіональних ініціатив).

У цей день для учасників також виступили директор AirLife (міжнародного тревел-провайдеру), Олена Кашперська, з темою комунікацій у сфері бізнесу та Ірина Кадученко,практикуючий психолог, що провела тренінг на тему емоцій та почуттів людини і того, як здолати свій страх.

 А в проміжках між усім цим учасники мали змогу насолодитись смачним домашнім печивом від пекарні March&Co під акомпанемент молодіжної музики.

Другий день розпочався не менш круто

Ельвіра Караєва, 19 річна дівчина, відкрила для учасників світ проектного менеджменту, а потім закріпила його цікавою практикою! Повні емоцій, підлітки зустріли наступного спікера – Вероніку Селегу, яка розповіла про свій досвід роботи на телебаченні і дала учасникам декілька вправ на розвиток артикуляційного апарату, дикції і дихання.

0-02-05-a3be491d17f9460ad9485a477ee09a52247183d3e3a3569c13d51da4b8575000_1c6d94a73ba633  Після перерви на обід і крутого тимбілдингу, до учасників прийшла Наталя Другак,менеджер з комунікацій у Фонді Кличка, яка розказала про те, як спілкуватися зі спонсорами, медіа та спікерами. Окрім того, учасники отримали нагоду ще й попрактикувати здобуті знання. 

Гостем програми стала Софія-Христина Борисюк, яка у свої 13 вже встигла познайомитись з міністрами екології та освіти і за їх допомоги реалізувати зі своїм однокласником проект Компола (компостування відходів шкільних їдалень) у 232 школах. Бо я була там, і чула як багато питань вони задавали!

Ось так насичено і продуктивно завершився перший етап Локальної Школи Успіху міста Києва.

Зараз команда проекту Локальна Школа Успіху, а саме Катерина разом з 6-тьма талановитими і вмотивованими дівчатами-волонтерами з 250 школи, займається підготовкою до другого етапу проекту, на якому учасники отримають можливість презентувати свої ідеї у Києвському Палаці дітей та юнацтва паралельно з фестивалем STEAM-освіти.

На фестиваль зможуть завітати усі охочі, тож організатори будуть раді бачити гостей і на їх локації, у бібліотеці Палацу. Знімок екрана  о 11.24.42Нагадую, що захід відбудеться 17 листопада, починаємо об 11.00))) 

Ось так пройшли перші два дні Локальної Школи Успіху міста Києва.

«Я у захваті від проeкту! Таку приємну команду та профeсійну організацію я щe нe бачила!Завдяки спікeрам я дізналася багато корисноï інформаціï, яка допоможe мeні у рeалізаціïмоïх ідeй. І найголовніше – я отримала мотивацію для здійснeння моïх задумів та провeла два дні в тeплій компаніï крутих людeй! Бeзмeжнe дякую!!!» – слова Чечко Дарини з Шевченківського району, учасниці Локальної Школи Успіху.

Кредо проекту – ЗМІНИ СВІТ ІДЕЄЮ!
Приєднуйтеся до цих змін і творіть своє майбутнє своїми ж руками!


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Рух відкритих даних: досвід Великобританії для транспарентності місцевої влади на Харківщині та в Україні

ZDOROVI отримали від МОЗ статус критично важливого підприємства у військовий час для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення

ІДІ розпочинає проєкт спрямований на людей з інвалідністю в постраждалій від війни Україні

Як Ківерцівська громада впровадила інструмент публічних онлайн-консультацій з жителями

Завершується відбір на участь у форумі «Нові громадські організації: від ідеї до дії»

Мистецтво без бар'єрів: у Тернополі людей з інвалідністю залучатимуть до громадських активностей