Коментар МЗС щодо інформації Human Rights Watch про використання касетних боєприпасів

"У зв’язку з розголосом, який набула інформація Human Rights Watch щодо нібито використання українськими військовими касетних боєприпасів хотів би чітко заявити про те, що сили АТО ніколи не ...

hrw
Коментар МЗС щодо інформації Human Rights Watch про використання касетних боєприпасів

“У зв’язку з розголосом, який набула інформація Human Rights Watch щодо нібито використання українськими військовими касетних боєприпасів хотів би чітко заявити про те, що сили АТО ніколи не використовували і не використовують таку зброю”, – заявив під час брифінгу Речник МЗС України Є.Перебийніс.

Він також наголосив на тому, що українські військові ніколи не обстрілювали населені пункти, де могло б постраждати цивільне населення.

Це методи, які використовують терористи – підконтрольні Росії незаконні угруповання, в тому числі з метою дискредитації сил АТО, – Є.Перебийніс.

“На жаль, мусимо констатувати, що у випадку з інформацією, розповсюдженою Human Rights Watch, очевидно також йшлося про інсценування і використання представниками НЗФ такої поважної організації для досягнення своїх пропагандистських цілей.

Висновки, які зроблені Human Rights Watch, не підкріплені жодними конкретними доказами, вони базуються на свідченнях кількох місцевих жителів. При цьому точка зору офіційної влади України відсутня. Крім того, про інсценування свідчать також і деякі відеокадри, зокрема кут заходу в землю боєприпаса, що не розірвався. Це свідчить про те, що Human Rights Watch стала жертвою елементарного шахрайства з боку терористів.

Ми надаємо важливого значення співпраці з Human Rights Watch і запрошуємо цю організацію до проведення більш широкого розслідування використання касетних боєприпасів на Донбасі (а те, що вони використовуються терористами із наданої Росією зброї сумнівів немає) і готові надати їй все необхідне сприяння“, – йдеться у заяві Речника МЗС України Є.Перебийноса.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Практика Театру Пригноблених увійшла до альбому інклюзивних мистецьких практик в Україні

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні