Компанія KitSoft створила телеграм-бот для отримання новин з достовірних джерел

Телеграм-бот SmartNews допоможе не загубитись в інформаційному потоці і вчасно дізнатися про головне в обраному регіоні  https://t.me/UASmartNewsBotЗараз людям важливо знати, що відбувається в їх ...

Додано:
Kitsoft

UASmartNewsBot
Компанія KitSoft створила телеграм-бот для отримання новин з достовірних джерел

Телеграм-бот SmartNews допоможе не загубитись в інформаційному потоці і вчасно дізнатися про головне в обраному регіоні  https://t.me/UASmartNewsBot

UASmartNewsBot

Зараз людям важливо знати, що відбувається в їх рідних містах й там, де їх родичі та друзі. Кількість інформації постійно збільшується, а відрізнити правду від фейків стає важче. Постійний пошук і переглядання новин забирає купу часу та погіршує психічний стан. 

Для того, щоб якісно інформувати українців стосовно ситуації у регіонах та зменшити негативний вплив від зростаючої кількості новин, створили SmartNews.

Щоб почати користуватися ботом, треба обрати ключові слова, наприклад, Харків, Гостомель, Зеленський, укриття, тощо.

Бот покаже останні новини за обраними ключовими словами і буде оперативно надсилати нові матеріали, як тільки вони з’являться в офіційних джерелах. Для цього використовується технологія розумного пошуку по офіційних телеграм-каналах державних органів і перевірених новинних агенціях. Бот відсіює дублювання новин і показує тільки першоджерело. На даний момент підключено 68 телеграм каналів, переглянути повний перелік джерел можна через меню бота «Джерела».

Олександр Єфремов, СЕО Kitsoft, прокоментував:

«З перших днів війни всіх нас накрило з головою потоком новин. Купа фейків, іноді навіть достовірні джерела помиляються. Крім того, кожного з нас дуже цікавить інформація про друзів та рідних, які застрягли в різних містах. @UASmartNewsBot збирає новини з достовірних каналів за ключовими словами, які вам цікаві. Ви можете підписатися на «Васильків» , або «Буча» і будете отримувати достовірні новини про них. Ми вже користуємося всією компанією, щоб знати, у кого яка ситуація».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я