Координаційний офіс безпеки підвів підсумки конкурсу «Рівність і безпека кожного дня»

Координаційний офіс безпеки на черговому занятті в рамках школи самооборони для жінок та дівчат «Татарбунарські амазонки», яке відбулось 11 березня 2019 року, підвів результати конкурсу короткого ...

11_03_2020
Координаційний офіс безпеки підвів підсумки конкурсу «Рівність і безпека кожного дня»

Координаційний офіс безпеки на черговому занятті в рамках школи самооборони для жінок та дівчат «Татарбунарські амазонки», яке відбулось 11 березня 2019 року, підвів результати конкурсу короткого мотиваційного відео до Міжнародного жіночого дня «Рівність і безпека кожного дня». Переможницею стала учасниця школи самооборони Анна Хітрова, яку відзначили сертифікатом на заняття в спортивному залі.

З нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 березня, Координаційний офіс безпеки провів серед учасниць школи самооборони для жінок та дівчат «Татарбунарські амазонки» конкурс короткого мотиваційного відео «Рівність і безпека кожного дня». Метою конкурсу було привернути увагу до забезпечення ґендерної рівності, розширення прав і можливостей жінок, а також популяризувати школу самооборони. Коротке відео повинно було підняти питання рівності і безпеки жінок, а також розповісти про курси самооборони для жінок та дівчат «Татарбунарські амазонки».

Керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко на черговому занятті в рамках школи самооборони для жінок та дівчат «Татарбунарські амазонки», яке відбулось 11 березня 2019 року, підвів результати конкурсу короткого мотиваційного відео до Міжнародного жіночого дня «Рівність і безпека кожного дня». Спільно привітали переможницю конкурсу, якою стала учасниця школи самооборони Анна Хітрова та відзначили її сертифікатом на заняття в спортивному залі. Анна Хітрова – учасниця курсів самооборони «Татарбунарські Амазонки» у своєму мотиваційному відео підкреслила, що жінки наповнені великим потенціалом енергії та сил, який щодня можна направляти на підвищення власної безпеки, підтримання чудової фізичної форми та відкриття нових горизонті у розвитку своєї особистості.

Також на цьому занятті учасницям Школи самооборони було оголошення про вимушену перерву в тренуваннях та навчанні орієнтовно до середини квітня 2020 року, в зв’язку з оголошенням в Україні карантину для недопущення поширення коронавірусу. Керівник Координаційного офісу безпеки Леонід Семененко закликав дівчат зберігати спокій та дбати про свою безпеку та безпеку оточуючих.

Школа самооборони «Татарбунарські амазонки» працює в Татарбунарах з кінця 2019 року та має на меті згуртувати жінок та дівчат, щоб навчити їх протидіяти фізичному та психологічному насильству, долали свої страхи та невпевненість, навчитись відстоювати свої права. Програма навчання триватиме 6 місяців та включає заняття з фізичної підготовки та самозахисту, основ поводження з індивідуальними засобами захисту, основ цивільного захисту, надання першої домедичної допомоги, правовим аспектам самозахисту, протидії домашньому насильству.  З дівчатами наразі працюють та будуть працювати надалі різні фахівці – тренери з єдиноборств, психологи, медики, адвокати. Заняття проводяться двічі на тиждень, з фізичної підготовки та самозахисту у спортивному залі ДЮСШ, з інших дисциплін – в приміщенні Координаційного офісу безпеки та медіа-центрі Татарбунарської районної бібліотеки.

Діяльність Координаційного офісу безпеки в м. Татарбунари впроваджується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження», а також Європейського Союзу через International Alert у партнерстві з Thomson Media.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я