Координати центрів фізичної реабілітації для поранених бійців АТО зібрані в одну базу

Волонтери Громадської організації “Поруч” підготували базу з контактами закладів, де поранені під час проведення АТО військовослужбовці можуть отримати професійні послуги з фізичної реабілітації. ...

Координати центрів фізичної реабілітації для поранених бійців АТО зібрані в одну базу
Координати центрів фізичної реабілітації для поранених бійців АТО зібрані в одну базу

Волонтери Громадської організації “Поруч” підготували базу з контактами закладів, де поранені під час проведення АТО військовослужбовці можуть отримати професійні послуги з фізичної реабілітації.

База контактів знаходить за адресою. У цьому списку військовослужбовці або їхні рідні можуть легко знайти заклад, який знаходиться до них найближче.

Після завершення лікування у госпіталі поранені зіштовхуються з проблемою відновлення функціональності травмованої частини тіла та організму в цілому. Внаслідок тривалого періоду лікування, коли рухомість була обмежена, м’язи пацієнта ослаблюються і не здатні діяти в повному обсязі. Дуже важливо не втратити час і розпочати фізичну реабілітацію відразу, як тільки це стане можливим за медичними показниками.

Фізична реабілітація є гостро необхідною також тоді, коли поранення було настільки важким, що повноцінне відновлення неможливе. У такому випадку фізична реабілітації забезпечить досягнення і підтримку оптимального фізичного стану, а також допоможе набути необхідних навичок для подальшого життя.

“Фізична реабілітація – це не просто тренування ослаблених м’язів, це шлях до всебічного підвищення якості життя пораненого. Тому ми сподіваємось, що зібрана інформація буде корисною пораненим військовим. Ми продовжимо моніторити цю інформацію і додаватимемо на сайт www.poruch.ua контакти нових центрів, щойно вони будуть з’являтися”, – зазначила виконавчий директор ГО “Поруч” Марія Тищенко.

Курс реабілітації військовослужбовця має обов’язково включати психологічну допомогу. Нагадаємо, раніше волонтери Громадської організації “Поруч” склали базу контактів організацій, що надають безкоштовну психологічну допомогу воїнам АТО.

Джерело : poruch.ua

Автор : Гоцька Євгенія


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я