Кропивничан запрошують пройти опитування, щодо оцінки ефективності електронних петицій

Електронні петиції вважаються одним із найзручніших і найбільш демократичних інструментів, які дозволяють громадянам впливати на прийняття рішень на місцевому рівні. Однак важливо розуміти, чи ...

опитування
Кропивничан запрошують пройти опитування, щодо оцінки ефективності електронних петицій

Електронні петиції вважаються одним із найзручніших і найбільш демократичних інструментів, які дозволяють громадянам впливати на прийняття рішень на місцевому рівні. Однак важливо розуміти, чи реально допомагають петиції вирішувати важливі для громади питання, наскільки вони сприяють прозорості рішень. Громадська організація “Вектор впливу” в межах проєкту “Електронні петиції: кропивницький вимір” запрошує жителів Кропивницької територіальної громади пройти опитування для оцінки ефективності електронних петицій.

- Ми хочемо зрозуміти, наскільки ефективно  застосовуються електронні петиції у Кропивницькій громаді, а також визначити можливі напрями для вдосконалення цього інструменту, – розповідає Вікторія Румянцева, керівниця проєкту.

Організатори запрошують кропивничан взяти участь в опитуванні, оскільки кожна думка важлива для створення більш прозорої, відкритої та ефективної політики у Кропивницькій територіальній громаді. Завдяки опитуванню, громада зможе визначити реальний вплив електронних петицій на місцеві рішення та виявити аспекти, що потребують покращення. Долучайтесь до опитування та станьте частиною змін у громаді!

 

Ця діяльність організована ГО “Вектор впливу”, в рамках Грантового конкурсу, що проводиться ГС “Мережа хабів громадянського суспільства України” в рамках проєкту “Малі гранти для недосвідчених НУО та ініціативних груп в Україні“, за підтримки проєкту «Зміцнення громадянського суспільства в країнах Східного партнерства», який спільно фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччина та Європейським Союзом.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Центр АХАЛАР допомагає волонтерам і активістам знаходити стійкість і сенс у майбутньому

В Україні законодавчо закріплять поняття “громадські об’єднання ветеранів війни”

Як проєкт «Спадщина, яку ми втрачаємо» зберігає пам'ять про культурні об’єкти на окупованих територіях

У Богуславі відзначили Міжнародний день нематеріальної культурної спадщини

Три чинники, які роблять ретрити Центру АХАЛАР ключем до глибоких трансформацій

Відкрито всі конкурси підпрограми Міжсекторальна Співпраця в програмі ЄС «Креативна Європа» 2025