Квест-акція “Крізь місто на дотик”. У Харкові пройшов незвичайний квест

29 квітня у Харкові відбувся незвичайний квест. У ньому взяли участь незрячі люди, а також добровольці, які намагалися на собі відчути відчуття незрячих. Учасники  квесту розподілилися на дві ...

Додано:
Vpl.Kharkiv

IMG_5909
Квест-акція “Крізь місто на дотик”. У Харкові пройшов незвичайний квест

29 квітня у Харкові відбувся незвичайний квест. У ньому взяли участь незрячі люди, а також добровольці, які намагалися на собі відчути відчуття незрячих.

Учасники  квесту розподілилися на дві команди. У першій грали двоє сліпих. Друга складалася з чотирьох зрячих учасників, яким зав’язали очі. Всі три завдання – проїзд в наземному громадському транспорті і метро, ​​а також покупка ліків в аптеці – обидві команди пройшли успішно.

Олександр Губарев (організатор квесту):
“Ми вирішили все-таки з’ясувати, наскільки місто, наше місто пристосовано для таких людей. Якраз для цього і проводиться сьогоднішня квест-акція, а завдання, які будуть поставлені перед учасниками, вони зрозумілі, основне їх завдання – зав’язати очі і пройти стежкою незрячої людини по місту”.

У Олександра Кокоуліна за плечима – десять років волонтерства в реабілітаційному центрі для дітей з обмеженими можливостями «Право вибору». Чоловік каже – саме щоденна робота з незрячими і підштовхнула на участь у квесті.

Олександр Кокоулін (учасник квесту):
“Хотілося стати на їх місце, тому що зір – це 70%, це, почуттів людини, якими він живе, реагує на щось”.

IMG_5921
У планах організаторів і учасників квесту – скласти петицію до міської влади з вимогою зробити Харків більш комфортним для людей з обмеженими можливостями.

Вулична акція пройшла в рамках «Пілотною програма захисту внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю» яка виконується організацією «Фонд прав людини» та Організацією «Союз Чорнобиль» в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ», який реалізується міжнародною організацією Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Мукачево — перше місто в Україні, у якому запрацюють "медіаційні патрулі" у школах

Громади зможуть рахувати кількість відходів від руйнувань за уніфікованим методом

У Дніпрі суд зобов’язав комунальне підприємство провести облік дерев у зеленій зоні

Розробка команди з Львівщини увійшла в трійку європейських інноваційних бізнес-проєктів 2024 року

Рух відкритих даних: досвід Великої Британії для транспарентності місцевої влади в Україні

ZDOROVI отримали від МОЗ статус критично важливого підприємства у військовий час