«Ким я є»: відповідають жителі східної України

Мешканці Костянтинівки, Добропілля, Покровська та Слов’янська розповіли про стереотипи, з якими зустрічалися в житті та те, ким вони є насправді. Про ненависть до української мови, проросійські ...

Додано:
kyrychok

faces
«Ким я є»: відповідають жителі східної України

Мешканці Костянтинівки, Добропілля, Покровська та Словянська розповіли про стереотипи, з якими зустрічалися в житті та те, ким вони є насправді. Про ненависть до української мови, проросійські погляди та сепаратизм, небажання воювати в АТО, мрії про виїзд за кордон, ностальгію за СРСР та інші стереотипи щодо східної України можна прочитати в наших історіях 

Українці схильні вірити в стереотипи та формувати їх серед свого оточення. Іноді це призводить до взаємної нетерпимості, ярликів “східняк”/“западенець” та почуття регіональної вищості. 

Команда ГО «Місто-сад» розпочала проект «Розрізняй PRO: руйнування стереотипів» про толерантність та плюралізм. Хочемо, щоб українці більше знали про те, що їх об’єднує. Тому ми вирішили запитати в українців Сходу та Заходу про їхні цінності, бажання та упередження. Історії мешканців Сходу можна прочитати та подивитися на сторінці «Місто-сад» у Фейсбуці: 

https://www.facebook.com/GardenCityNGO/ 

#кимяє

Одна з історій 

У наших планах: також дізнатися про стереотипи Заходу, розказати історії місцевих жителів, запросити вас на мистецькі заходи, щоб поділитися результатами, створити резиденцію на тему стереотипів та ще багато цікавого.

Будемо долати негативні стереотипи, які розколюють сучасне українське суспільство!

Контакти:
[email protected]

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я