Легше сказати, чим я не займаюсь! – інтерв’ю з Радником з питань переселенців у Черкаському регіоні

Ходаковська Лариса Володимирівна, Радник Міністра соціальної політики з питань вимушено переміщених осіб в Черкаській області, розповіла в інтерв’ю про результати перших місяців роботи Радником.  ...

Ходаковская (3)
Легше сказати, чим я не займаюсь! – інтерв’ю з Радником з питань переселенців у Черкаському регіоні

Ходаковська Лариса Володимирівна, Радник Міністра соціальної політики з питань вимушено переміщених осіб в Черкаській області, розповіла в інтерв’ю про результати перших місяців роботи Радником. 

  • Ларисо, розкажіть будь-ласка, чим Ви займаєтесь, що входить до кола Ваших обовязків?

Легше сказати, чим я не займаюсь! Людям дуже складно відмовити у допомозі. Коли бачиш біль в очах літніх людей, сльози дітей, то дуже часто виходиш за межі своїх повноважень і намагаєшся вирішити проблему будь-якими доступними методами.

  • Чому Ви вирішили взяти участь у проекті, що Вас мотивувало?

Я консультую і займаюсь соціальним супроводом внутрішньо переміщених осіб з початку анексії Криму і неоголошеної війни на сході України. Знаю можливості кожного району, кожного міста Черкаської області. В першу чергу мене мотивує бажання допомогти переселенцям подолати нашу спільну біду.

  • З якими проблемами до Вас найчастіше звертаються переселенці? Які нагальні проблеми потребують вирішення?

Перш за все це питання постійного житла та роботи. Тимчасовим житлом в нашому регіоні забезпечені усі, хто звернувся по допомогу в координаційний штаб. Деякі самостійно орендують житло в містах, але часто це дороге задоволення, тому без роботи справитися дуже складно.

  • Які складнощі спіткали Вас в роботі? Як Ви з ними справляєтесь?

Значних складностей не було – просто іноді трапляються ситуації, на які ти не можеш вплинути. Тоді твоє «не можеш» мучитиме тебе, поки не знайдеш рішення. Те, що ми усі разом – волонтери, громадські організації, місцева влада – це надзвичайно чудово! Чесно кажучи, Раднику відмовити доволі складно.

Ходаковская (2)

  • Розкажіть, будь-ласка, про випадок з Вашої роботи, який Вам запам’ятався найбільше

В санаторії «Мошногор’є» у нас три місяці жили переселенці з Краматорська. Спочатку стосунки з ними у нас не складалися. Думаю, що саме моя постійна участь у їх житті дала якісь позитивні результати. Сім’я, яка виїжджала із санаторію останньою, передала мені букет квітів, перев’язаних жовто-блакитною стрічкою. Це мене розчулило до сліз. 

З Радником міністра соціальної політики з питань ВПО в Черкаській області можна звязатися за телефоном: (097) 750 78 46 або написавши на пошту: [email protected].

ДжерелоCrimeaSOS


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Конкурси малюнків, квести й уроки фінансової грамотності: як залучати молодь до бюджетного процесу

Посилюємо голос ЛГБТ під час війни: реєстровані партнерства як запит спільнот на рівність перед законом

Фортеця Тягинь – форпост європейської історії українського півдня

Участь жінок у місцевому економічному розвитку, заснованому на спадщині. В Івано-Франківську відбулась майстерня-практикум Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Молодь з 30 громад напрацювала стратегії розвитку молодіжних рад під час літнього табору в Карпатах

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі