Львів’ян запрошують долучитися до опитування про проблеми громади в умовах війни
За результатами опитування буде визначено найбільш важливу для Львова проблему, що може бути вирішена органами місцевого самоврядування та спільно з владою, експерт_к_ами і жителями_льками ...
Додано:
AnzhelikaZozulia
![Текст абзацу (3)](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2022/10/Текст-абзацу-3-1024x535.png)
За результатами опитування буде визначено найбільш важливу для Львова проблему, що може бути вирішена органами місцевого самоврядування та спільно з владою, експерт_к_ами і жителями_льками підготовлено рекомендації для її розв’язання.
З серпня Громадянська мережа ОПОРА розпочала дослідницький проєкт про проблеми місцевого самоврядування, які виникли в умовах повномасштабної російської агресії.
Із використанням різних консультаційних інструментів, експерти організації мають на меті виокремити пріоритетні проблеми та допомогти Львівській міській раді в пошуку ефективних рішень для їх розв’язання.
Зокрема, досліджуються:
- проблеми міських політик, які входять до компетенції Львівської міської ради;
- виклики для органів місцевого самоврядування, зумовлені наслідками повномасштабного вторгнення росії в Україну;
- оцінка цих проблем зацікавленими сторонами (посадовці, депутати, бізнес, громадський сектор, професійні групи).
За результатами буде визначено найбільш актуальну проблему місцевого самоврядування у Львівській громаді, а потім спільно з місцевою владою, експертами і жителями буде підготовлено рекомендації для її розв’язання.
Долучитися до опитування можна до 15 жовтня включно за посиланням.
Довідка. Опитування проводиться у межах проєкту «Промоція соціальної згуртованості у громадах та посилення демократичних цінностей», що Громадянська мережа ОПОРА реалізує за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED).