Маленькі великі перемоги. Частина 2. Луганський інститут культури і мистецтв

Інститут культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка зараз функціонує на базі Полтавського університету економіки і торгівлі, тоді як більша частина цього ...

556-2
Маленькі великі перемоги. Частина 2. Луганський інститут культури і мистецтв

Інститут культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка зараз функціонує на базі Полтавського університету економіки і торгівлі, тоді як більша частина цього східноукраїнського університету в даний момент розташована у місті Старобільськ, Луганської області.

Журналісти ГромадськогоТБ.Полтава познайомились із трьома жінками, що працюють у цьому ВНЗ: з директором інституту Інною, із  заступником директора Наталею та студенткою і лаборантом кафедри хореографії Іриною.

Залишивши власну малу батьківщину, охоплену війною і ворожим ставленням проросійсько налаштованого середовища, в Полтаві вони продовжують займатись своєю справою – навчати нові покоління діячів мистецтва та культури, живучи з вірою в краще майбутнє та мрією про повернення у мирний український Луганськ.

Окремі маленькі історії та, здавалося б, незначні перемоги на особистому, загальнолюдському та професійному фронтах, складають єдину картину боротьби за краще гідне майбутнє.

Нагадаємо, раніше ми публікували “Маленькі великі перемоги” інших трьох внутрішньо переміщених осіб, що переїхали на мирну територію України з Донбасу та демонструють вражаючі приклади сили людського духу.

«Життя з нової сторінки» – цикл відеосюжетів, присвячений проблемам вимушених переселенців, що тимчасово мешкають на Полтавщині.

Інформаційна кампанія «Життя з нової сторінки» проводиться в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.


Тематика публікації:     

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я