Маленькі великі перемоги: три історії вимушених переселенців

"Маленькі великі перемоги" – це історії досягнень, втрат і пошуків нових можливостей. Вимушені переселенці, що переїхали на мирну територію України з Донбасу, демонструють вражаючі приклади сили ...

485
Маленькі великі перемоги: три історії вимушених переселенців

“Маленькі великі перемоги” – це історії досягнень, втрат і пошуків нових можливостей. Вимушені переселенці, що переїхали на мирну територію України з Донбасу, демонструють вражаючі приклади сили людського духу. На перший погляд, навіть незначні успіхи чи досягнення складають велику картину надії на нове життя і новий дім.

Художниця Маргарита Марушевська, залишивши Луганськ, продовжує своє навчання у Полтаві, не опускаючи рук і йдучи до своєї мрії – стати митцем. Соціальний працівник Валентина Донцова, також із Луганська, що нині мешкає у Миргороді, стала підтримкою для інших внутрішньо переміщених осіб. Журналістка Дарина Синицька, що переїхала до Полтави з Донецька, знайшла роботу своєї мрії. Саме такі маленькі великі перемоги здатні змінити нашу країну на краще.

«Життя з нової сторінки» – цикл відеосюжетів, присвячений проблемам вимушених переселенців, що тимчасово мешкають на Полтавщині.

Інформаційна кампанія «Життя з нової сторінки» проводиться в рамках проекту «Сприяння плюралізму та діалогу в українському суспільстві», що реалізується Фондом Східна Європа за підтримки ChildFund Deutschland e.V. та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Молодь з 30 громад напрацювала стратегії розвитку молодіжних рад під час літнього табору в Карпатах

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі

Чотири роки партнерства: історія співпраці громадської організації «Нова Дружківка» та Дружківської пожежно-рятувальної частини

39 ветеранів/ок завершили навчання на сертифікатній програмі “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення"

Громадська участь у місцевій політиці: які зміни до статутів громад мають внести сільські та селищні ради Харківщини

«Ми змогли відірвати дітей від гаджетів». Як у Вишнівській громаді реалізували шкільний бюджет