Мешканці Дмитрівської громади надали пропозиції щодо реалізації майбутньої Стратегії розвитку громади

Під час засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Дмитрівської громади експертами ГО «Громадська ініціатива Луганщини» було презентовано звіт за результатами сесії стратегічного ...

Додано:
lekotan

тренінги навчання команда
Мешканці Дмитрівської громади надали пропозиції щодо реалізації майбутньої Стратегії розвитку громади

Під час засідання Робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Дмитрівської громади експертами ГО «Громадська ініціатива Луганщини» було презентовано звіт за результатами сесії стратегічного планування за інноваційною методикою Ради Європи #CivicLab в Дмитрівській сільській громаді та підготовлений на базі пропозицій План заходів з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року. Всі пропозиції  враховано повністю!

Нагадуємо, що раніше було проведено сесію стратегічного планування Дмитрівської сільської територіальної громади за підтримки проєкту Ради Європи «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період», що впроваджується Офісом Ради Європи в Україні в рамках ухваленого Плану дій для України «Стійкість, відновлення і відбудова» на 2023-2026 рр. До участі долучились представники та представниці місцевого бізнесу, громадськості, інститутів громадянського суспільства, посадові особи Дмитрівської сільської ради, старости старостинських округів, депутати сільської ради та внутрішньо переміщені особи.

Загалом до Плану було напрацьовано 159 реалістичних пропозиції та ідеї проєктів/ заходів для досягнення цілей та виконання завдань проєкту Стратегії по таким галузям: “Екологія”; “Соціальний захист”; “Економіка, інвестиції та розвиток підприємництва”; “Житлово-комунальне господарство”; “Безпека”; “Архітектура, містобудування та інфраструктура”; “Публічна політика/ громадянське суспільство”; “Охорона здоров’я”; “Молодь і спорт”; “Енергоменеджмент”; “Освіта/ наука”; “Діяльність органів влади, фінанси та бюджет”; “Культура і туризм”.

Також визначено навантаження по рокам (з 2024 по 2027 включно), найбільша доля початку реалізації, а саме 38,9% та 40,7% наданих пропозицій, припадають на 2024 та 2025 роки, решта пропозицій – 17,9% та 2,5% на 2026 та 2027 роки відповідно.

Пропозиції, реалізація заходів, які заплановано на 2025 рік, мають бути врахованими при формуванні проєкту бюджету на відповідний рік.Також першочергово в 2024 та 2025 роках запланована реалізація заходів, що не потребують фінансування та/або проєктних завдань, що потребують підготовчого етапу  та/або їх реалізація переходить з 2024 року.

Діяльність відбувається за сприяння ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Прозоре відновлення та розвиток територіальних громад Київщини через громадянську участь»  за грантової підтримки проєкту Ради Європи «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь під час війни та в післявоєнний період», що впроваджується Офісом Ради Європи в Україні в рамках ухваленого Плану дій для України «Стійкість, відновлення і відбудова» на 2023-2026 рр.

Рада Європи: громадська участь

Офіс Ради Європи в Україні – Київ


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

100 і 1 вакансія для громадських активістів та активісток

Новий проєкт АЮКУ допомагатиме залучити молодь до антикорупційної діяльності

“Шкільні коворкінги у Пирятинській громаді: досвід започаткування та функціонування під час війни”

Опитування щодо потреб у психосоціальній підтримці

Military box - підтримка пораненим захисникам України