Мешканці Сєвєродонецька отримуватимуть безкоштовні правові та психологічні консультації

Сєвєродонецьке Консультаційне бюро для громадян, запроваджене на базі ГО «Громадська Платформа» продовжує надавати безоплатні правові та психологічні консультації мешканцям міста та внутрішньо ...

Додано:
platforma.lg

konsultaciya-advokata[1]
Мешканці Сєвєродонецька отримуватимуть безкоштовні правові та психологічні консультації

Сєвєродонецьке Консультаційне бюро для громадян, запроваджене на базі ГО «Громадська Платформа» продовжує надавати безоплатні правові та психологічні консультації мешканцям міста та внутрішньо переміщеним особам.

При зверненні громадяни зможуть отримати потрібну інформацію, поспілкуватись з психологом або юристом, отримати консультації щодо звернень до органів влади.

 Види послуг, які надаються Бюро:

  • надання місцевої інформації;
  • консультації у надзвичайних ситуаціях;
  • надання соціально-психологічної й правової допомоги. 

Громадяни можуть звернутись безпосередньо до офісу Консультаційного бюро, яке розташоване за адресою: Луганська область, місто Сєверодонецьк, вул. Шосе Будівельників, 23-б. Прийом в офісі здійснюється у вівторок та п’ятницю з 12:00 до 16:00.

В інші дні громадяни можуть звернутись онлайн або дистанційно, зателефонувавши на «гарячу лінію» Консультаційного бюро: +38050 165 5895, яка працює з понеділка по суботу з 9:00 до 18:00.

За допомогою гарячої лінії мешканці зможуть повідомити про порушення власних прав та попросити швидкої юридичної або психологічної допомоги. 

«Наша громадська організація зможе надати консультацію, низку порад, а також послуги з безпосередньої підтримки та допомоги особам, які бажають звернутися до правоохоронних органів або місцевої влади», – повідомляє голова організації Сергій Кошель. 

Цей проєкт реалізується ГО «Громадська Платформа» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP #ВзаємодіяПлюс


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я