Між Левами і Ведмедями – листівки про міську історію Ужгорода та Львова

Проект Між Левами і Ведмедями учасників студій Віктора Опаленика(Ужгород) та Аліни Букіної (Львів-Запоріжжя) спрямований на збереження полікультурності історії Львова та Ужгорода. Першим кроком ...

Додано:
insha osvita

листівки
Між Левами і Ведмедями – листівки про міську історію Ужгорода та Львова

Проект Між Левами і Ведмедями учасників студій Віктора Опаленика(Ужгород) та Аліни Букіної (Львів-Запоріжжя) спрямований на збереження полікультурності історії Львова та Ужгорода. Першим кроком реалізації ініціативи стало створення комплекту інформативних листівок з зображенням вілл Львова та Ужгорода кінця ХІХ – початку ХХ ст., які не є популярними пам’ятками, знаходяться за межами туристичних маршрутів, тим не менш залишаються важливими свідченнями перебування міст під впливом різних культур, історичними та архітектурними пам’ятками того чи іншого стилю.

Придбавши набір листівок, людина дізнається про той чи інший об’єкт, звертає на нього увагу. Були створені 9 листівок, з зображенням вілл Львова та Ужгорода, перший тираж склав 540 штук. Листівки здизайновані в техніці колаж, з використанням виключно авторських фото та патернів. На звороті листівки подається інформація про стиль, епоху та автора будівлі, а також невеличка мапа, щоб зацікавлені могли знайти будівлю та побачити її на власні очі.

Побачити результати проекту можна буде з 6 по 8 листопада в Рівному, під час міжнародного фестивалю іншої освіти “Історія. Ідеї. Інновації”.

Протягом фестивалю буде можливість  ознайомитись з успішними інструментами та методами роботи з локальними громадами. А  також познайомитесь з ініціаторами змін з України, Польщі та Білорусі, і знайти для себе натхнення для нових форматів роботи з історією, cпільнотами та містом.

«Студії живої історії» – це програма неформальної освіти молоді та підтримки її громадських ініціатив в напрямку альтернативного пізнання історії, пошуку порозуміння та формування історичного наративу. В рамках цієї програми молодь розвиває критичний аналіз історичних подій та конструктів, в умовах відкритого діалогу та чесного переосмислення минулого вчиться примиренню та відповідальному оповіданню історії, досліджує історію в контексті родини, міста і країни в цілому. Через власні ініціативи в своїх громадах учасники отримують поштовх до саморозвитку та нові «живі» знання.

Ця програма реалізується в Україні організацією “Інша освіта” у партнерстві зі Спілкою MitOst e.V. за дружньої фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини та Фонду Роберта Боша в рамках проекту «Діалог заради змін».


Тематика публікації:             

Останні публікації цього розділу:

Літня Українська Миротворча Школа 2024

Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання

Протидія гендерно-зумовленому насильству: тренінг для поліцейських сектору освітньої безпеки Чернігівщини

Стресостійкість учасниць зросла на 49%. Підсумки програми «ReStart Свідомості» та гайд на Дія.Освіта

Чи впливає на податки та дохід отримана гуманітарна допомога від Благодійного фонду «ССС»?

У Підволочиській громаді відкрили молодіжний простір «Знайди себе»