Міжнародний Вишеградський Фонд – на ярмарку грантів у сфері культури

Міжнародний Вишеградський Фонд — це міжнародна донорська організація, створена у 2000 році урядами країн Вишеградської групи (V4) - Чехією, Угорщиною, Польщею та Словаччиною з метою сприяння ...

Péter_ преза
Міжнародний Вишеградський Фонд – на ярмарку грантів у сфері культури

Міжнародний Вишеградський Фонд — це міжнародна донорська організація, створена у 2000 році урядами країн Вишеградської групи (V4) – Чехією, Угорщиною, Польщею та Словаччиною з метою сприяння регіональній співпраці у Вишеградському регіоні (V4), а також між регіоном V4 та іншими країнами, особливо у регіонах Західних Балкан та Східного партнерства.

Фінансова підтримка Фонду надається через грантові та стипендіальні програми. Грантові програми можуть покрити 100% від загальної вартості проєкту, який триває 18 місяців, тоді як стипендії призначаються тим, хто навчається на магістратурі, магістрам та дослідникам для вивчення одного або декількох семестрів у Вишеградському регіоні.

Для українських аплікантів, доступні такі грантові програми Фонду як Visegrad та Visegrad+, що зфокусовані на темі “Культура та спільна ідентичність”.

Презентуватиме International Visegrad Fund на Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури його проєктний менеджер — Dániel Péter. Даніель розкаже про грантову програму Visegrad+ та які можливості вона дає українським аплікантам.

Даніель працює у Фонді майже 3 роки, надає консультації новим аплікантам, а також керує контрактними проєктами та платформою онлайн-заявок. Він вже неодноразово представляв програми грантів та мобільності Фонду у регіоні V4 та за його межами.

Реєструйтеся на Ярмарок: https://forms.gle/2EmvKbeimbpiqjC48 та знатимете більше і про міжнародні грантові можливості!


 

Останні публікації цього розділу:

Понад чотири тисячі жителів громад-учасниць проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» взяли участь у Днях бюджету

Відбулись дві навчальні майстерні-практикуми в рамках проєкту проєкту «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

Стартувала освітньо-профорієнтаційна програма «Update: Південь»

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив