Молодь Кривого Рогу вирішувала бізнес-кейси національних компаній

Кривий Ріг, 13 червня - CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» спільно з UNFPA, Фондом ООН в галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України об'єднали представників ...

Додано:
Snizhanna Beliaeva

кривий гір
Молодь Кривого Рогу вирішувала бізнес-кейси національних компаній

Кривий Ріг, 13 червня – CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» спільно з UNFPA, Фондом ООН в галузі народонаселення та Міністерством молоді та спорту України об’єднали представників національних компаній і місцеву молодь в рамках регіонального Форуму «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ», програми «Український Пакт заради молоді-2020».

Півсотні молодих людей долучилися до форуму та разом з HR-ми національних та місцевих компаній Метінвест, Reikartz Hotel Group, Укренерго та UKRSIBBANK працювали над вирішенням бізнес-кейсів, обговорювали актуальні кар’єрні можливості та обмінювалися контактами для майбутньої співпраці.

форум ріг

Серед основних проблем зайнятості молоді, учасники та учасниці визначили відсутність досвіду у пошуку першої роботи та уваги до молодих працівників зі сторони керівників організацій. За їхніми словами, вперше у Кривому Розі вони побували на такому заході та отримали чітке розуміння як шукати роботу.  

Наталя Мартиненко, асистентка програми з молоді Фонду ООН у галузі народонаселення відкрила форум та зауважила: Однією з пріоритетних цілей нашої роботи є створення усіх необхідних умов для молоді, щоб вона могла себе реалізувати не виїжджаючи з країни. Опитування свідчать, що кожна друга молода людина готова виїхати за кордон у пошуках кращого життя. Ми хочемо зупинити це та розбудовувати потенціал нашої молоді в Україні”.

Тарас Деркач, Координатор Career Hub Центру “Розвиток КСВ” зазначив: Пакт заради молоді – це лише перший крок на шляху до працевлаштування молоді у Кривому Розі. В наступному місяці планується відкриття програми “Skills Lab: власна справа” – це тренінгове навчання з побудови власного бізнесу. А у вересні стартує “Skills Lab: успішна кар’єра” для розвитку навичок, необхідних для працевлаштування”.

Під час заходу відбулося урочисте підписання Пакту, до якого долучився Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського. “Підписання Пакту – для нас ще одна чудова можливість сприяти працевлаштуванню студентів та випускників і робити позитивні зміни в освіті”, – поділилася Тетяна Кожухова, проректорка університету.

пакт

В рамках Форуму для HR-спеціалістів пройшов семінар “Бренд роботодавця для молоді”, де експерти ділилися порадами, як ефективно залучати молодь покоління Z, зберігати ментальне здоров’я співробітників та запроваджувати дружній до сім’ї підхід в організації. Молодь під час вирішення бізнес-кейсів від компаній розробила власні нестандартні підходи і отримала призи від організаторів. На завершення заходу для учасників та учасниць Форуму пройшов майстер-клас з написання резюме та підготовки до співбесіди.

Для молоді, яка прагне розвивати свій бізнес у Кривому Розі, до 30 червня триває набір на програму “Skills Lab: власна справа”. Деталі на сайті careerhub.in.ua

_________

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org

UNFPA, Фонд ООН у галузі народонаселення є провідною агенцією ООН, яка зосереджує свою роботу у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Спільно з партнерами ми працюємо у 150 країнах та територіях світу, а з 1997 року і в Україні для утвердження рівності, подолання гендерних стереотипів, посилення можливостей жінок, рівномірного розподілу домашніх обов’язків та залучення чоловіків у виховання дітей. З 2015 року спільно з Міністерством соціальної політики України впроваджується кампанія «Щастя в 4 руки». Більше інформації про UNFPA та нашу роботу в Україні: www.ukraine.unfpa.org. Стежте за діяльністю UNFPA у Twitter та Facebook.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку