Молодь України зібралася на Рівненщині для участі у всеукраїнському тренінгу «Лідерська академія»

З 17 по 20 липня 2024 року включно в Рівненській області відбувся Всеукраїнський тренінг «Лідерська академія». Захід був спрямований на розвиток громадянських та лідерських компетентностей молоді для ...

Додано:
Nastyak

IMAGE 2024-07-24 12:15:37
Молодь України зібралася на Рівненщині для участі у всеукраїнському тренінгу «Лідерська академія»

З 17 по 20 липня 2024 року включно в Рівненській області відбувся Всеукраїнський тренінг «Лідерська академія». Захід був спрямований на розвиток громадянських та лідерських компетентностей молоді для відбудови України.

  “В умовах, коли ворог руйнує наші домівки та щодня спричиняє екокатастрофи – від пожеж і повеней до забруднення і замінування територій – кожен з нас має величезне значення. Об’єднавши зусилля, ми можемо відбудувати країну, інтегруючи екологічну відповідальність у всі сфери життя. Спільні дії громади, влади, бізнесу та медіа допоможуть відновити екосистеми, створити культуру чистоти та зберегти ресурси України для майбутніх поколінь. Давайте діяти разом!” – Юлія Мархель, лідерка Всеукраїнського молодіжного руху “Let’s do it Ukraine”.

  Організатори Міністерство молоді та спорту України, Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, Всеукраїнський молодіжний рух “Let’s do it Ukraine” за підтримки Лакталіс-Україна, кондитерської фабрики Yarych та соціального жіночого бізнесу ECOSEXUAL.

“Всеукраїнський тренінг «Лідерська академія» демонструє величезний потенціал молоді України у формуванні позитивних змін у суспільстві. Такі заходи є ключовими для розвитку не лише індивідуальних лідерських якостей, але й для побудови сильної, об’єднаної спільноти, яка активно сприяє відбудові та модернізації країни. Наше завдання – створювати платформи для обміну знаннями та досвідом, підтримувати молодь у реалізації їхніх ініціатив і забезпечувати умови для їхнього всебічного розвитку. Це інвестиція у майбутнє нашої нації, яка дозволяє нам разом рухатися вперед і будувати сильну Україну,” – наголосив начальник управління молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України Владислав Яцук. 

Протягом чотирьох днів 60 учасників з 21 регіону України взяли участь у численних тренінгах та воркшопах, спрямованих на розвиток лідерських навичок та громадянської активності.  Учасники були відібрані на конкурсній основі, що забезпечило високий рівень мотивації та зацікавленості. Більше 10 досвідчених спікерів та тренерів поділилися своїми знаннями та досвідом у сферах проєктного менеджменту, розвитку особистості, медіаграмотності, PR та SMM, молодіжних ініціатив, персональної мотивації, створення особистого бренду та багато іншого. Учасники отримали практичне завдання для виконання в своїх громадах під час Всесвітнього дня прибирання цього року. 

“Молодь отримує унікальну можливість навчатися у досвідчених спікерів та тренерів, обмінюватися досвідом та ідеями, що в свою чергу сприяє формуванню активної та свідомої громадянської позиції. Ми пишаємося тим, що Рівненщина стала місцем проведення такого важливого заходу як Всеукраїнський тренінг«Лідерська академія», адже це інвестиція у майбутнє нашої країни та її відбудову,” – зазначив заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Ігор Павленко. 

 

Організатори запрошують молодь взяти участь у “Лідерській академії” ОНЛАЙН, долучатись до найбільшого екоруху країни та відбудовувати Україну разом вже в серпні 2024 року. Слідкуйте за новинами на сайті letsdoitukraine.org та у соціальних мережах facebook.com/letsdoitukraineeco; instagram.com/letsdoitukraine/.

 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Планування розвитку Зазим’я: від соціального захисту до економічного зростання

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я

Зміни розпочинаються з тебе: як на локальному рівні впливати на глобальні процеси. Досвід БУР

Обговорили співпрацю влади та неурядового сектору у сфері відновлення громад та регіону

Яка вона — українська ідентичність? Відкриті читання «Живої бібліотеки» — на DOCUSPACE